Food Friday 31.07.2015

Eilne menüü. Polegi mitte midagi eriti rohkem öelda. Tavaline päev oli. 🙂

Hommikusöök

Täiesti tavaline hommik, (liiga) suur kausitäis putru: kaerahelbed, kaerakliid, piim, vesi, sool. Kui puder valmis sai, segasin sisse supilusikatäie rosinakohupiima. Peale laotasin pool banaani, külmutatud kirsid ja vaarika-mustsõstra moosi. 

Vahepala

Kõht oli tühi ja lõunat polnud veel valmistanud. Nälja peletamiseks taldrikule maandusid üks väike õun, üks nektariin, pool banaani ja 3 lõiku melonit. 

Lõunasöök

Lõunaks valmistasin lõhepasta: täisteraspagetid, külmutatud rohelised oad, lõhe ja natuke toorjuustu. Peale raputasin riivitud Maasdami juustu. 

Õhtusöök

DSC_0021-5

Õhtuks tegin täidetud paprikaid: paprika, hakkliha, sibul, kodujuust, Mozzarella. Nii palju juustu, aga just täpselt nii mulle meeldib. Juurde sõin paar lõiku melonit.

Kokkuvõttes liiga vähe juurvilju, aga olen õnnelik, et ikka viitsisin täna korralikult süüa teha. Nüüd ei pea paar päeva enam kokkama, üksi elamise rõõmud. 🙂

Veel üks hobi

Kaili, postitus sulle, kuna tahtsid pilte näha. 🙂

Kuigi pärast minu eilset teaserit ootab suur osa teist üht teist postitust, siis ma hoopis näitan teile, millega ma ühel laupäeval tegelesin. Nimelt võtsin üle pika aja oma kaamera välja millekski muuks kui toidu või spordi pildistamiseks ja müttasin mööda Tartut ringi. Ma olen kogu aeg olnud muude asjadega hõivatud ja laupäeval oli lõpuks üks päev, kus mul mitte midagi plaanis polnud. Seega sain südamerahus lihtsalt fotodega tegeleda. Nii mõnus! Plaanisin küll pildistada inimesi tänavatel, et tulla oma mugavustsoonist välja ja õppida midagi uut, aga ma olen nii jänes, et ei suutnud lihtsalt võõraid niimoodi ahistada. 🙂 Seega jäin oma liistude juurde ja pildistasin liikumatuid objekte. Kui siin on mõni Tartu inimene, kes oleks nõus mulle harjutusobjektiks olema, siis andke teada!

Kaamera: Nikon D60, kit-objektiiv (18–55 mm). Töötlus: Lightroom. Varem olen mõnda pilti näidanud SIIN.