Nädala kokkuvõte 12.–18.12.2022

Esmaspäev: Jooks Jõud Venitus. Kerelihaste päev. Jooksuosa kohta mälestused puuduvad (6,18 km, 7:10 min/km, 141 l/min). ÜKEs kasutasime oma keharaskust ja topispalle. Millal need plangud kergemaks muutuvad? (54 min, 101 l/min)

Teisipäev: ratas (pukk). Seekordne pukisõit oli üks Kolgata tee. Hakkasin sõitma, väntasin juba mõne minuti ära, jube imelik oli. Siis sain aru, et miskit on valesti ja tuleb restart teha. Activity kinni, pukile kiire restart ja uus kalibreerimine. Hakkasin uuesti sõitma ja avastasin, et veepudelit pole. Jälle rattalt maha ja tagasi. Lõpuks sain ilusti sõitma, aga jalad olid täiesti tühjad, eriti reied eest. Seadistasin puki naeruväärse 100W peale ja veeresin-väntasin oma tunnikese kokku ära, aga midagi nauditavat seal pukisõidul seekord küll ei olnud. (26,15 km, 25,4 km/h, 135 l/min)

Kolmapäev: Jooks Jõud Venitus. Jooks oli nagu jooks ikka. Õnneks eelmise nädala raske enesetunne on möödas. Vereanalüüs näitas elu kõrgeimat ferritiini, seega selles asi olla ei saanud. Jälgin olukorda edasi. Ümberringi on kõik haiged olnud, seega äkki oli kehas mingi viirus sees, millega immuunsüsteem taustal tegeles. Kes teab. (6,21 km, 7:24 min/km, 145 l/min)

Jõuosas keskendusime jalgadele. Kõige lõppu saime pikemalt seina ääres istuda ja pikkade kummilintidega paaris joosta. Need takistusega jooksud panevad jalalihased ikka väga korralikult põlema. (48 min, 119 l/min)

Neljapäev: BodyAttack. Üle mitme kuu uuesti Attackis. Viimastest kiirematest liigutustest jooksurajal on ka peaaegu kaks ja pool kuud möödas – teadsin juba ette, et ega kerge see Attack olema ei saa. Ei olnudki, aga jätkuvalt üks minu lemmiktrenne. Off-seasonil väga hea trenn vahelduseks rahuliku pulsiga liigutamisele. Varsti hakkavad lõigutrennid pihta, senikaua saab Attacki teha, kui see tunniplaanis olemas on. (57 min, 153 l/min, max: 179 l/min)

Reede: trennivaba. Käisin Tallinnas töötiimi jõuluüritusel.

Laupäev: pikk jooks-kõnd (5+5). Viimane pikk ettevalmistus 26. detsembri traditsiooniliseks jõulumatkaks. Täpselt sama pundiga nagu eelmisel nädalavahetusel, laias laastus sama ilm ka, seekord 3-tunnine ots. Riided said valitud õiged, ei olnud külm, ei olnud palav, ei higistanud kohe aluskihte märjaks. Teed olid päris heas seisus ja seekord läks aeg kiirelt. Enesetunne ja pulss olid jupp maad paremad kui nädal tagasi. Edukas ettevõtmine. (21,57 km, 8:22 min/km, 142 l/min)

Pühapäev: trennivaba.

Kokkuvõttes:

Jõulunädal toob palju tegutsemist ja toimetamist.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.