Workout Week 17.–23.10.2016

17-23-10-2016

Esmaspäeval ja teisipäeval puhkasin.

Kolmapäev: Jooks Jõud Venitus. Rõhk oli jõuosal ja jooksime vähe. Alustuseks 20 min kerget sörki sisehallis. Edasi jätkasime jõuosaga, mis nagu kolmapäeviti tavaks on keskendus alakehale. Erinevad puusa- ja jalatõsted, väljaasted, kükid, “istumine” seina ääres, hüppenöör, tasakaaluharjutused. Iga jaama vahel 10 kätekõverdust, et ülakeha väga maha ei jääks. Huh, totaalselt võttis läbi. Trenni lõppu veel 10 min sörki täiesti värisevate jalgadega 😀 ja venitus.

Minu medalikollektsioon
Minu medalikollektsioon

Neljapäev: BodyPump. Kuna reedel sõitsin vanemate juurde, siis tuli Pump neljapäeval ära teha. Võõra treeneri trenni väga minema ei kiskunud, aga läksin ja täiesti tore oli. 🙂 Isegi lisasin natuke raskusi ja kõik sujus hästi. Avastasin, et 99. programmi muusika on minu jaoks täitsa meeldiv.

Reede: puhkus.

Laupäev: kerge rattasõit. Plaanisin jooksma minna, aga tuul oli nii vali ja külm. Käisin koeraga jalutamas ja jooksuplaanist loobusin. Sõitsin isa maanteerattaga toas puki peal natukene. Good enough. 

Pühapäev: ujumine. Kui juba idas olla, tuleb kasutada odavat ujumisvõimalust. Umbkaudu 45 minutiga ujusin 1600 meetrit: 750 m rinnuli ja 850 m krooli. Meeldiv.


Kokkuvõttes:

17-23-10-16Nüüdsest algab selline tavaline jooksuhooaja väline plaan: 2 JJV-d, korra tahaks  Pumpi jõuda, lisaks lihashooldus ja nädalavahetuse jooks. Kui jõuab, siis veel midagi. Eks näis. Võtan praegu trenne hästi vabalt ja eriti planeerida pole mõtet. 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.