Workout Week 24.–30.10.2016

24-30-10-2016

Esmaspäev: Jooks Jõud Venitus. Esmalt jooksime 40 minutit koos Tauri ja Marisega. Jutustades läks aeg väga ruttu ning üldiselt oli mõnus kerge jooks. Edasi jätkasime jõuosaga kerelihastele. Erinevad keretõsted, puusa rullimised, plangud (surumisega ja ilma), puusatõsted, harjutused seljale, topispallide visked. Ausalt öeldes oli mul järgmisel päeval läbi nii kõht, küljed kui ka selg. Järelikult: toimis! 🙂

Ahjaa, teate, mida me 2 nädalat tagasi JJVs tegime ja mida ma unustasin nädala kokkuvõttes mainida? Kertul oli trenni päeval sünnipäev ja tegime pundiga tema sünniaasta jagu kätekõverdusi kogu trenni vältel. Kui õigesti mäletan, tegin mina 150 kätekat, osa päkkadel, osa põlved maas. Enne seda polnud kätekaid mitu kuud teinud. 😀 Väga korralik alustus ülekeha vormi saamiseks.

Teisipäev: puhkus. Lihashooldusesse JÄLLE ei jõudnud, sest pidin Tallinnas olema. Buu.

Kolmapäev: Jooks Jõud Venitus. Kolmapäev on jalapäev. Esmalt nagu ikka kerge 20 min jooksu. Venis see aeg. Siis alustasime jõuosaga, seekord oli kaheksa ‘jaama’: puusatõsted jala langetamisega, poolsillas jalge sirutamine, jalatõsted maas, jalatõsted seina ääres, tasakaaluharjutus palliga, hüppenöör ja seina ääres istumine, väljaasted palliga ja kükid. Iga jaama vahele 10 kätekat, et ülakeha ka trenni saaks. Oioioi, kus läbi võttis. Trenni lõpus 10 min sörki tundus nagu suur pingutus.

Neljapäev: puhkus. Käisin hoopis doonoriks.

Reede: BodyPump. Üks väga raske trenn oli. Maris oli valinud 2016. aasta kõige rängemad lood ja need siis üheks trenniks vorminud. Nostalgiline tunne tuli peale, seal olid lood, mida ma mäletan, sest 96. ja 97. kava olen ma palju teinud, 98. ja 99. ei tea eriti midagi, kuna vahepeal ma ju trennis ei käinud põhimõtteliselt pool aastat. Iga lugu oli raske. Pulss läks kõrgemale kui tavaliselt ning tuli aeglasemalt alla. Natuke nõrkuse tunne oli ja pea oli uimane. Ma arvan, et vereloovutamisel oli siin selge roll. Trenni lõppu jäi veel Sally challenge, mida ma ei suutnud teha. Ligikaudu 4 min kätekõverdusi. Alguses tegin neid põlvituses, siis käed enam ei kandnud, siis proovisin planku hoida, vahepeal panin põlved maha, nihelesin veel 😀 ja üritasin lõpuni plangus olla. Väga raske oli. Aga see viib edasi.

Laupäev: puhkus. 

Pühapäev: pikk jooks. See oli üks tõeliselt feil jooks. 😀 Esiteks oli pulss terve jooks kõrge, täiesti lambist. Teiseks suutsin juba 2. km-l nii oma mõtetes kinni olla, et ei pannud äärekivi tähele ja lendasin täiskiirusel asfaldile. Käed jäid terveks, sest kindad olid käes, aga parem põlv on puhta marraskil ja talvised jooksuretuusid on ka katki. :/ Kuidagi kulgesin jooksu lõpuni, nägin teel mitmed tuttavad ära ja jõudsin lõpuks koju. Ikka väga feil: joosta ma enam ka ei oska, ilma end katki tegemata. 😀 Kokkuvõttes naersin enda üle ja mis seal ikka. Tuleb tähelepanelikum olla.


Kokkuvõttes:

24-30-10-16

Aeg läheb nii ruttu, et jälle ongi üks nädal läbi. Häbi-häbi, aga blogi jaoks pole ma aega võtnud või õigemini seda leidnud. :/ Ma loodan, et keegi väga õnnetu ei ole. Eks talv saabki vaiksem aeg olema, lisaks võtab poolteist töökohta oma. Vähemasti trenni üritan üle päeva jõuda. 🙂

3 kommentaari “Workout Week 24.–30.10.2016

 1. Oeh, kuidas su bodypumpi kirjeldust lugedes tuleb SUUR ISU Marise trennide peale! Poleks arvanud, et 3 aastaga TÜSK nii kalliks saab!!!
  Ole tubli ja naudi seal minu eest ka! Kallid!

  Meeldib

 2. “Väga raske oli. Aga see viib edasi.”

  Kuhu?! 🙂

  Isegi kui su järgmine väljakutse ei peaks olema “pekist priiks” siis just praegu oleks õige aeg alustada selles stiilis trennide tegemisega-rahulikult, stressivabalt aga pikalt – sinu keha tänab sind ja sinu eesmärgid hakkavad viimaks täituma.

  Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.