#100blogipäeva 26/100 – Workout Week 7.–13.07.2014

Workout Week on igal pühapäeval ilmuv postitus, mis võtab kokku minu nädala treeningud. 

7.–13.07.2014

Esmaspäevast kolmapäevani aitasin AEGEE suveülikooli korraldada ja võtsin ka ise üritustest osa. Otseselt trenni tegemiseks ei jätkunud ei aega ega jõudu.

Esmaspäev oli rohkem korraldamise päev ning suuri üritusi ei toimunud, kuid sellele vaatamata sai kõvasti mööda Tartut jalgsi ja rattal ringi kihutatud.

Teisipäeval sai samuti palju kõndida ning lisaks turnisin ligikaudu 1,5 tundi Tartu Seikluspargis, mis oli korralik kogu keha trenn. Võttis läbi jalad, kõhulihased kui ka käed.

Kolmapäeval käisime Rahingel wakeboardimas. Ise ma lauaga vee peale kahjuks ei jõudnud, sest nagu ka teised organiseerijad, olin ma terve päeva väga ametis, juba lõuna küpsetamisega 50 inimesele tegutsesime ligikaudu 4 tundi. Kõigile õnneks väga meeldis meie tehtud grill-liha, salat ja lõkkekartulid ning imekombel söödi ka musta eesti leiba. Trenni sellel päeval ei teinud, kuid öösel pärast peolt koju jõudmist langesin voodisse nagu laip.

Neljapäeval sain LÕPUKS jälle trenni teha. Kuna Heidi on praegu Tartus, käisime koos maanteeratastega sõitmas. Vahepeal puhus küll tugev tuul, kuid sõit oli ikka nii nii hea. 90 minutit sõitmist ja jutustamist lendas nagu linnutiivul ning tunne pärast trenni oli lihtsalt super. Hüppasin kodus ringi ja ümisesin “…because I’m happppyyyyy…”. 😀 Kokku sõitsime 30 km.

Reedel oli võistluseelne päev ehk nädala neljas puhkepäev. Käisime Heidiga stardimaterjale toomas ning proovisime Emajões umbes 5 minutit ujumist. Hiljem jutustasime niisama. Pigem oli vaimse valmistumise päev. 🙂

Heidiga Emajões :D
Heidiga Emajões 😀

Laupäev oli võistluspäev. Triatlon polnud just kerge, kuid oli väga äge ja emotsiooniderohke. Päev venis eriti pikaks ning öösel kell pool kolm voodisse langedes olin väsinud nagu laip.

Pühapäeval tahtsin oma tuttuut pulsikella testida ja tegin pisikese 5,5-kilomeetrise jooksu. Täitsa tore oli, ainult et palav ja lämbe. Tempo: 6:48 min per km, pulss: (khmm, täitsa piinlik) 159 bpm. Liiga kõrge vist, eks ole?

Kokku: 6 tundi ja 10 minutit (neto: 3 tundi ja 40 minutit)

7.–13.07.14

  • 2 tundi 30 minutit rullimist
  • 2 tundi 20 minutit rattasõitu
  • 10 minutit ujumist (aga see oli ikka midagi muud, kui lihtsalt ujumine!)
  • 1 tund 10 minutit jooksu

Peale võistluse oli tegelikult väga vaikne taastav nädal. Mul oli sellist nädalat vahele vaja, kuna kogu aeg ei saa ju sajaga kütta. Kehale on puhkust ka vaja. Arvan, et oli tark enne sellist võistlust tempo maha võtta ning puhata. Kuigi samas, mis puhkus see ikka oli, esmaspäevast kolmapäevani olin iga päev nii väsinud, et peale poolmaratoni tundsin end ka värskemalt. 😀

Eks näis, mis järgmine nädal tooma hakkab. Igal juhul palju rohkem trenni, kuid tegelikult pole mul veel homsegi kohta kindlat plaani. Eks vaatab homme, mis tunne on. Vaikselt tiksub peas juba järgmine poolmaraton 16. augustil Rakvere Ööjooksul. Enne Narvat olin ma enda kohta ikka heas vormis, aga nüüd… uuu, jooksuvorm, kus sa oled? 😀

2 kommentaari “#100blogipäeva 26/100 – Workout Week 7.–13.07.2014

  1. Ma ei osanud esialgu seda “tuttuut” lugeda ja mõtlesin, et mis see nüüd siis ometi on.. 😀 Siis silbitasin ja sain “tutt” ning “uut” ja selleks kulus 3 min. 😀

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.