Food Friday postitustes jagan oma reedest menüüd. Kirja saab kõik, mis sai suhu pistetud.

Sain blogi jälle üles ning laupäeva ehk tänase päeva esimestel minutitel ilmus isegi veel postitus, küll mina ikka olen tubli. 😀
Hommikusöök
Enne selle semestri kõige kohutavamat eksamit oli mul raskusi üldse mingi toidu suust allasaamisega. Mul oli füüsiliselt süda paha, nii närvis olin. Kokkuvõttes kõige hullemini vist ei läinud, aga ega ma väga positiivselt meelestatud küll praegu pole. Hommikusöögiks ikka tavaline kaerahelbe ja -klii puder koos kohupiima ja kirssidega.
Lõunasöök
Pärast 3-tunnist eksamit, viimast sellel semestril (juhhuu!… aga mul on veel järgmine nädal ka loengud, how crazy is that?!) otsustasime kursakaaslastega suurepärast ilma nautida ning käisime Raekoja platsis Suudlevates Tudengites lõunat söömas. Valikusse langes päevapraad: ahjukartulid, külm kaste, kanafilee peekoniga ja värske salat ning üks imemaitsev chai latte. Selle hinna kohta sai korraliku koguse liha, peaks ma mainima. Salatit oli muidugi näruselt vähe.
Õhtusöök
Pärast linnas ringi tammumist, blogiauhindade õhtu jaoks riiete otsimist, Ralli stardimaterjalide väljavõtmist ja Tour of Estonia esimese etapi finiši vaatamist polnud mul küll mingit tuju kodus süüa tegema hakata, aga korisev kõht nõudis oma. Pannile langesid hakkliha, sibul, porgand, keedetud riis ja natuke ketšupit ja maitseaineid. Juurde tomat ja õun.
Kokkuvõttes sai liiga vähe juur- ja puuvilja söödud. Keha kohe nõuab salatit… Eks nüüd laupäeval saab, kuigi üritan vist natuke süsivesikuid ikka ka laadida, sest 142 km rattal ei ole siiski nali. Rattaralli on juba HOMME! Alles sai eksamiärevus läbi ning nüüd hakkas see korralik ralliärevus pihta. 😉
Ilmselt keegi seda siin väga lugeda ei viitsinud, aga tulge õhtul kindlasti tagasi, sest siis ilmub minu blogis üks ääretult vinge külalispostitus! 🙂




