Food Friday 29.05.2015

Food Friday postitustes jagan oma reedest menüüd. Kirja saab kõik, mis sai suhu pistetud.

Sain blogi jälle üles ning laupäeva ehk tänase päeva esimestel minutitel ilmus isegi veel postitus, küll mina ikka olen tubli. 😀

Hommikusöök

Enne selle semestri kõige kohutavamat eksamit oli mul raskusi üldse mingi toidu suust allasaamisega. Mul oli füüsiliselt süda paha, nii närvis olin. Kokkuvõttes kõige hullemini vist ei läinud, aga ega ma väga positiivselt meelestatud küll praegu pole. Hommikusöögiks ikka tavaline kaerahelbe ja -klii puder koos kohupiima ja kirssidega.

Lõunasöök

Pärast 3-tunnist eksamit, viimast sellel semestril (juhhuu!… aga mul on veel järgmine nädal ka loengud, how crazy is that?!) otsustasime kursakaaslastega suurepärast ilma nautida ning käisime Raekoja platsis Suudlevates Tudengites lõunat söömas. Valikusse langes päevapraad: ahjukartulid, külm kaste, kanafilee peekoniga ja värske salat ning üks imemaitsev chai latte. Selle hinna kohta sai korraliku koguse liha, peaks ma mainima. Salatit oli muidugi näruselt vähe. 

Õhtusöök

Pärast linnas ringi tammumist, blogiauhindade õhtu jaoks riiete otsimist, Ralli stardimaterjalide väljavõtmist ja Tour of Estonia esimese etapi finiši vaatamist polnud mul küll mingit tuju kodus süüa tegema hakata, aga korisev kõht nõudis oma. Pannile langesid hakkliha, sibul, porgand, keedetud riis ja natuke ketšupit ja maitseaineid. Juurde tomat ja õun.

Kokkuvõttes sai liiga vähe juur- ja puuvilja söödud. :/ Keha kohe nõuab salatit… Eks nüüd laupäeval saab, kuigi üritan vist natuke süsivesikuid ikka ka laadida, sest 142 km rattal ei ole siiski nali. Rattaralli on juba HOMME! Alles sai eksamiärevus läbi ning nüüd hakkas see korralik ralliärevus pihta. 😉

Ilmselt keegi seda siin väga lugeda ei viitsinud, aga tulge õhtul kindlasti tagasi, sest siis ilmub minu blogis üks ääretult vinge külalispostitus! 🙂

Eesti Blogiauhindade õhtu

Eelnevalt kasutasin ürituse kohta sõna “gala”, aga kuna see ei ole ikkagi päris gala (punane vaip ja formal dresscode), vaid lihtsalt üks õhtune sündmus-koosviibimine vabamas võtmes, siis muutsin selle ära.


Eile läks lukku Eesti parimate blogide hääletus. Keegi kuskil juba teab, kes on võitjad, aga avalikuks saavad tulemused alles 11. juunil pidulikul auhindade üleandmisel. Sain minagi e-maili (nagu kõik, kelle blogid hääletuses osalesid) kutsega sellele üritusele Tallinnasse. Esineb Elisa Kolk ning õhtut juhib Ženja Fokin. Aga mina olen siin dilemma ees: kas minna või mitte?

09ca2500-c621-4598-b090-b0a2578c4371

Ühelt poolt oleks lahe blogijad oma silmaga üle kaeda ja nendega tuttavaks saada. Auhinnalootust mul väga suurt ei ole, sest spordiblogide kategoorias kandideeris vähemalt kaks minu blogist tunduvalt suuremat ja loetumat blogi, kes mõlemad aktiivselt oma lugejaid hääletama kutsusid. Lisaks veel väga mitmed minusugused väiksemad blogid, keda ma isegi pidevalt loen ja kes seda tiitlit vääriksid. Seega aitäh kõigile, kes minu poolt hääletasid, aga ärge pettuge, kui tiitli saab keegi teine. Rahvas on hääletanud, kõik on demokraatlik ja õige. 🙂 Las parim võidab.

See ongi vist ainus pluss selle ürituse juures, edasi tuleb hunnik probleeme. 😀

Kogu asi läheb rahaliselt päris kulukaks, sest kuidagi on vaja Tartust Tallinnasse ja tagasi saada (kui kaua see üritus üldsegi kesta võiks?) ning ise peaks enam-vähem normaalne välja nägema. See tähendab eelkõige riietust. Dresscode on smart casual. Aga jama on selles, et pea kogu minu pisike garderoob on ainult casual casual, sest ma olen tudeng. 😀 Kuluteksades ja T-särgis ju sinna kohale ei lähe; päris pidulik kleit tundub aga liiga palju olevat selle ürituse toimumiskohta ja kõike muud arvestades. Valge triiksärk ja viisakad tumesinised teksad oleks sobiv? Ei?

allikas
Liiga casual? allikas

Peale selle ma ei tea, kes spordiblogijatest üldse sinna kohale minna kavatsevad? Ma ei tea, kas mul näiteks moeblogijatega millestki seal vestelda oleks, seega tore oleks ikka nö omasuguseid kohata. Minejad võiksid endast märku anda.

Ühesõnaga: peaks ma minema või mitte? Kui sina oleks blogija (või oledki blogija), kas läheksid (lähed)?