Workout Week 25.04–1.05.2016

25.04–1.05.2016

Esmaspäev: SEB Ühistreening Elvas. Otse Rootsi laeva pealt, korralik väsimus ja 1300 km autoga seljataga, läksin Elvasse maastikule 16 km jooksma. Ma pole nii pikka maad vist veebruari lõpust alates jooksnud. Läksin TYSKi trennikaaslastega ja hoidsin ilusti nende tempot kuni 11. km alguseni. Siis oli algusest peale painanud vetsuhäda muutunud nii talumatuks, et tegin kiire metsapeatuse. See tähendas järgmised 3 km korralikku tempojooksu, et teised kätte saada. Huh. Lõpuks olid pöiad jubedalt läbi, sest tossud on ikka täiesti amortiseerunud. Tore jooks oli, vaatamata niiskele ilmale ja vihmasajule.

Teisipäev: puhkus. Käisin üle tüki aja lihashoolduses. Esireis ja puusapainutajad olid omadega metsas, muidu polnud väga vigagi.

Kolmapäev: Jooks Jõud Venitus. Tegime mõnusa 40 min jooksu isegi natuke alla 7 min/km tempos ja otsa harjutused kerelihastele. Pärast trenni käisin Tartu Õhtujooksul trennikaaslastele kaasa elamas.

Neljapäev: YOGAFUNC. Käisin enne magistritöö eelkaitsmist häid mõtteid ja hingerahu kogumas. Mõnusa hommiku algus. Eelkaitsmine läks ka väga hästi. Finiš paistab.

Reede: Kuremaa III Kevadjooks. Käisin ja tegin ühe õnnestunud treeningvõistluse. Natuke pikemalt saab lugeda SIIT.

Laupäev: puhkus. Tegin idas pikema jalutuskäigu Kukruse mäele, päris niisama ühe koha peal ei passinud.

Pühapäev: taastav rattasõit. Saatsin härra Jooksjat rattaga. Enda jooksu jätsin ära, sest jalad on natuke väsinud, eelkõige sääred andsid ikka veel millestki tunda. Kuna homme on veel viimane korralikult pikk treeningpäev ees, siis võis täna lisaks puhata küll.


Kokkuvõttes:

25.04–1.05.16

Hea nädal oli, mulle küll meeldis. Nüüd jään huviga ja ilmateadet vaadates – 21 kraadi ja päike – ka hirmuga järgmist pühapäeva ootama, et näha, kuidas need 23 km Otepää ja Elva vahel kulgema hakkavad. Loodetavasti meeldivalt. 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.