Workout Week 2.–8.04.2018

2.–8.04.2018

Esmaspäev: Jooks Jõud Venitus. Alustuseks üks mõnus fartlek: jooksime 15 minutit kergelt ja seejärel kiiremate lõikudega osa: 6×2 min, iga kiire vahele 2 min kerget jooksu. 2-minutilised on täpselt parajad, et ei jõua veel raskeks minna. Muidugi mingit eriliselt värsket tunnet sees ei olnud. Seejärel jooksin 7 minutit kergelt ning fartleki lõpetasime ühe 1000 m lõiguga. Tekitas kõhedust, kuidas Parkmetsas küll 5:00 tempot hoida suudan, kui see 1 km lõik juba nii raske on. Fartlek: 6:19 min/km, 149 bpm. Trenni lõpetasime lühikese bloki ÜKEga ning venitusega.

img_5119

Teisipäev: lihashooldus. Korralik rullisessioon.

Kolmapäev: Jooks Jõud Venitus. Viimane võistluseelne ettevalmistus. Midagi hullu enam teha ei saanud. Kerge soojendusjooks, mõned jooksuharjutused – päris mitmed tegelikult – ning seejärel rütmijooksud: 2×50 m, 2×100 m, 2×150 m, 1×200 m ja 1×1000 m. Raske oli, mingi imelik väsimus kimbutas. Erilist optimismi just ei tekitanud. Viimaks rullisime ja hooldasime lihaseid.

img_5144

Neljapäev: trennivaba.

Reede: võistluseelne soojendus. Kuna seljataha jäid 2 intensiivset, kuid rohkelt istumist täis päeva Viljandi Kultuuriakadeemia Ideeturul juhendajana, siis oli vaja need jalad uuesti ellu äratada. Kõik oli halb. Muda, lörts, vihm, külm, rasked jalad, kõrge pulss (6:11 min/km, 154 bpm) ja isegi Garmini VO2max otsustas selle katastroofi peale langeda. Aga nagu me kõik teame seda vana tõde:

Mida kehvem võistluseelne soojendus, seda suurem tõenäosus edukaks võistluseks!

Laupäev: Tartu Parkmetsa jooks. 33:34 on tõsiasi. Peatselt pikemalt! 😊

Pühapäev: trennivaba.


Kokkuvõttes:

2.–8.04.18

Järgmisel nädalal ootab ees kerge taastav treening, loodetavasti üks BodyPump, üks jooksutrenn, puhkepäev ja seejärel Prorunner kevadlaager Pärnus, mis lõpeb pühapäeval Rannametsa Luitejooksuga. Millesse ma küll end mässinud olen…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.