Workout Week 18.–24.12.2017

Häid jõulupühi!

Võtame kiirelt nädala kokku.

18.–24.12.2017

Esmaspäev: Jooks Jõud Venitus. Esmaspäev on kerelihaste päev. Natuke jooksmist (6:30 min/km, 140 bpm) ja siis pikk blokk kerele, paar ringi jooksu ja veel lühike ring kerelihastele. Ikka tavapäraselt mitu erinevat harjutust jaamades. Oli tõhus.

Teisipäev: BodyPump. Taaskord lihashooldust tunniplaanis ei olnud, aga Pumpi sai ikka minna. Kava 104 ja raskused enam-vähem samad, mis eelmisel korral, ainult kükke tegin 7,5+7,5 kg, mis on minu jaoks ilmselt viimase aasta rekord. Täitsa mõnusalt raske oli.

Kolmapäev: Jooks Jõud Venitus. Viies trennipäev järjest ja keha oli natuke väsinud. Võtsin seega rahulikumalt. Ikka natuke jooksu (7:11 min/km, 137 bpm) ja kolmapäev on jalapäev. Kummilindid, kükid, väljaasted, puusatõsted, seina ääres istumine jpm. Hirmuga mõtlesin, kuidas lihasvalust reedeseks trennist välja tulla. 😀

Neljapäev: trennivaba.

Farmi ja Rannarootsi saatsid ootamatult kulleri ukse taha kinki. Aitäh!

Reede: BodyPump + BootCamp Challenge. 2 tundi trenni: vaheldumisi üks BodyPumpi lugu (eri kavadest) ja üks BootCampi lugu. Bootcampi lugudes on kaheksa 20-sekundilist blokki 10-sekundiliste pausidega. Tundub lihtne, aga lõpuks oli ikka väga raske. Sai teha burpeesid, kätekõverdusi, hüppeid jpm. Hästi äge ja mõnusalt väljakutsuv trenn oli. Aitäh, Treener!

Laupäev: trennivaba.

Pühapäev: trennivaba. Olen pere ja sõpradega ja tähistame jõulusid.

18.–24.12.17

Järgmisel nädalal ootab ees üks väga pikk jõulumatk JJV pundiga, üks 3-tunnine BodyPump ja eks näis, kas jõuab veel midagi. Kui kahe trenniga saab juba 7 tundi trenni vähemalt tehtud, siis ega rohkem väga vaja polegi. 😀 Nautige pühi ja mõnusat aasta viimast nädalat!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.