Workout Week 16.–22.10.2017

16.–22.10.2017

Esmaspäev: Jooks Jõud Venitus. Plaanis oli 2×20 minutit kerget sörki (136 bpm, 7:15 min/km; 141 bpm, 7:23 min/km) ja 2×20 minutit harjutusi kerelihastele: topispalliga ja oma keharaskusega. Oijah. 😀 Topispalli pole nii kaua käes hoidnud, et lihtsalt väga raske oli. Korralikult võttis läbi see trenn. Käed värisesid isegi järgmisel päeval, kõhust-seljast rääkimata.

Teisipäev: BodyPump + lihashooldus. Lihased olid esmaspäevasest päris valusad. Kõhuloo ajal mõtlesin sõna otseses mõttes asja pooleli jätta, sest kõht oli lihtsalt hell. Jalalugude ajal annvad lihased ikka tunda, et jooksuhooaeg on seljataga. Millal see üle läheb? 32 väikest madalat kükki lihtsalt ei suuda teha järjest. Nõrk!

Kolmapäev: Jooks Jõud Venitus. Jalalihased olid BodyPumpist nii valusad, et istumine valmistas probleeme, aga ikka oli vaja trenni minna. Tol päeval oli kavas jälle 2 blokki jooksu (7:12 min/km, 137 bpm; 7:23 min/km, 146 bpm – ei jaksa lihtsalt joosta pärast jõublokki) ja 2 blokki harjutusi ringtreeningu vormis just jalgadele ja tuharale. Johhaidii. 😀 Kummilindiga harjutused võtsid viimase kehast välja ja siis tuli veel igasuguseid tõsteid ja surumisi teha. Järgmise päeva puhkepäev oli täiesti kindel: ei jookse need jalad kuskile.

Neljapäev: puhkus.

Reede: BodyPump. Reede oli üks masendav päev. Andsin oma viimased praktikumid ära ja asusin siis põhitöö ehk aruande kallale, mis pidi õhtuks valmis saama. Oeh. Samal ajal mõtlesin sellele, kuidas kogu minu JJV tiim Saaremaal 3 päeva jooksu jookseb, mille mina nii aja- kui ka rahapuuduse tõttu sel aastal vahele pidin jätma. 😦 Lõpuks sain selle aruande valmis ning hädavaevu jõudsin veel ka trenni. Kuna ka Maris oli Saaremaal, asendas teda Kristi. Kristi on samuti tore treener, aga minu meelt see trenn väga palju heledamaks ei pesnud. Koju kõndides tuli isegi pisar silmanurka, et seekord Saaremaalt eemale pidin jääma… Puhta segane ühesõnaga.

Laupäev: puhkus. Tegelesin koos vanematega remondiga ja tegin ühe projekti jaoks fotosid.

Pühapäev: kerge jooks. Tegin hommiku poole fototööd ja siis läksin pärastlõunal jooksma. Olin küll öösel omajagu köhinud ja nina on natuke tatine, aga ma ei lasknud sellel end häirida. Tegin ühe tunnikese jooksu. Tempo oli väga kõikuv ja kuidagi suutnud end sundida piisavalt aeglaselt liikuma. Pulss oli natuke kõrge võitu kerge jooksu jaoks, aga close enough. 6:10 min/km, 154 bpm.

img_3293

Kokkuvõttes:

16.–22.10.17

Tuleb selle nädalaga rahule jääda. Oli puhtalt lihaste treenimisele suunatud nädal. Alates järgmisest nädalast valmistume 3 nädalat tasapisi Novembrijooksuks. Küllap saame natuke fartlekki ja lühikesi lõike joosta ning BodyPumpiga tuleb jälle piiri pidada. Eks näha ole. Nagu treener ütleb, nii meie teeme.

Kuidagi tuleb ka töönädal üle elada ja oma tegevust veelgi efektiivsemaks muuta, samuti õhtuti fototööd teha ja vaikselt omaette nokitseda. Kui kõik plaanipäraselt läheb, saan nädala lõpus 3,5 päevaks kodust ära sõita. Minipuhkuseks on seda palju nimetada, sest  arvuti pean ma kaasa võtma ja kaugtööd pean ma ikka tegema, aga äkki see pisike keskkonnavahetus teeb mulle pisut head. Enesetunne ja vaimne seisund viimasel nädalal on natuke liiga habras olnud. Kuidagi tuleb oma õnnelikkus ja rahu üles leida. Kuidas, eks seda näitab aeg.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.