Workout Week 31.10–6.11.2016

Taaskord olen nii ‘tubli’ blogija olnud, et treeningpäeviku täitmist alustan alles pühapäeva pärastlõunal…

31-10-6-11-2016

Esmaspäev: Jooks Jõud Venitus. Oli tavapärane kerelihastele pühendatud päev. Ainus, mis oli tavapäratu, oli mu Garmini seisund. :/ Nimelt ei kavatsenud ta töötada. Sain ta poole trenni peal tööle, aga siis ei saanud ta end syncitud ja lõpuks kandsin trenni käsitsi Connecti sisse. Trenn ise oli üpriski raske: lisaks kerelihastele treenisime ka käsi ja tegime igaüks ligikaudu 75 kätekõverdust. Mul on randmetega mingi jama tekkinud, enam ei kannata nendele niimoodi pikemalt toetuda. Ilmselt arvutiga töö annab tunda.

Teisipäev: lihashooldus. Üle 3 nädala rullima jõudes oli see puhas piin. Siiski vajalik piin, tegi lihastele head.

Kolmapäev: Jooks Jõud Venitus. Jalapäev. Jälle töö jaamades, kasutusel mitmed harjutused alates kükkidest ja väljaastetest kuni erinevate puusatõstete ja hüppenöörini välja. Tõhus. Lõpuks hakkavad jalad vist ka natuke tugevamaks saama ja harjuma, aga lihasvalu tervitas siiski.

Neljapäev: puhkus.

Reede: BodyPump. Seekord liikusime kavadega 2015. aastasse. Nii toredad vanad head lood, mida ma peaaegu peast mäletan. 🙂 Rasked ka muidugi, pärast seljaloo 36 clean and pressi oli pulss ilusti anaeroobses. Lisaloona tegime Tauri sünnipäeva puhul triitsepsi loo. Mul on siiamaani triitseps jumala kutu. Tänks. 😀

Laupäev: puhkus.

Pühapäev: jooks. Täna käisin ühel jooksuringil. Oli asi siis libeduses, tuules või pistmises, aga pulss kippus liialt kõrge olema, alla 160 numbreid eriti ei näinud. :/ Varasemalt olin juba aeglaste jooksude pulsid alla 150 saanud, mõjutas vereandmine tõesti asja nii palju? Ju siis. Võtan ka järgnevatel nädalatel asja natuke kergemalt, küll siis paremaks läheb. Kerge väsimus on ikkagi sees.


Kokkuvõttes:

31-10-6-11-16

Üks nädal jälle läbi. Kui teha on nii palju, siis kipuvadki nad jube ruttu läbi saama. Sellest nädalast töötan ametlikult täisajaga ning lisaks tegin ka 2 fotosessiooni. Ühesõnaga teha on palju ja igav ei jõua kunagi hakata.

Nüüd ootan aga üha enam 18. novembrit, kui saan härra Jooksjaga paariks päevaks Valenciasse sooja ilma nautima minna. 🙂 Vähem kui 2 nädalat ootamist, juhei! Üle 15 kraadi sooja peaks seal kindlasti olema. Olen vägagi elevil. 🙂

Üks kommentaar “Workout Week 31.10–6.11.2016

 1. “Varasemalt olin juba aeglaste jooksude pulsid alla 150 saanud, mõjutas vereandmine tõesti asja nii palju? Ju siis. Võtan ka järgnevatel nädalatel asja natuke kergemalt, küll siis paremaks läheb. Kerge väsimus on ikkagi sees.”

  Võib olla vereandmine, võib olla viletsas seisus jooksurajad aga eelkõige on põhjuseks E,K,R tehtud “treeningud”.
  Sul on nädalas kõigest 1 (loe ÜKS!!!) jooksutrenn ,ilma igasugu tilu-liluta, selle pealt on VÕIMATU mingit arengut oodata, see ei taga isegi senise taseme säilimist.

  BTW-mõtteainet puhkusest. Vist eile oli AK spordiuudistes Tanel Kangert- mees novembris trenni üldse ei tee
  -“Keha vajab puhkust. Südamelihas on ka lihas ja see tahab ka puhata”.

  http://sport.err.ee/v/jalgrattasport/0211c1b7-563c-4f49-bb0e-a40bc8a5da74/tanel-kangert-olen-pikalt-unistanud-suurtuuri-etapivoidust

  Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.