Workout Week 4.–10.07.2016

Triatloninädal. Nüüd on see suur eneseületus tehtud! 🙂

4.–10.07.2016

Esmaspäev: puhkus.

Teisipäev: pikem jooks. Kuna ma polnud ammu 10 km jutti jooksnud (viimati 3 nädalat tagasi poolmaratonil), siis tahtsin veel absoluutselt viimast päeva kasutada ja natuke pikemalt joosta. Ma arvan, et see trenn tuli triatlonil kasuks küll. Täitsa meeldiv jooks oli, meelestatus oli õige ja enesetunne ka päris hea. 6:55 min/km ja 159 bpm.

Kolmapäev: ujumine + rattasõit. Kuna ilmateade ütles, et on veel viimast päeva natuke ilusam, soojem ja päikselisem ilm, siis pidin oma ujumise ja ratta kombotrenni kolmapäeval ära tegema. Jooks Jõud Venituse jätsin vahele, sest midagi asjalikku seal see päev nagunii teha poleks saanud ja ei tahtnud oma 10 korra pääset niisama raisata. Ujusin Anne kanalis, vesi oli umbes 20–21 kraadi. Esimene vetteminek oli ikka kuidgi jahe, eriti pea ja näo jaoks. Parim ujumine ei olnud, sest vahepeal muutus vesi liiga madalaks ja läbipaistvaks (loe: nägin rõvedat ja imelikku põhja), aga tunnetus üldiselt oli enam-vähem.

Pärast ujumist hüppasin kohe ratta selga ja väntasin umbes 10 km. Midagi hullu ei teinud, üpris kerge sõit. Pelgasin küll, et võib jahe hakata, aga õnneks ei olnud vaid tritlonikombes ja märjana siiski jahe. See trenn oli hea peaproov laupäevaseks triatloniks, andis aimdust, mis tunne sellistes ilmaoludes on.

Neljapäev ja reede: puhkus.

Laupäev: Tartu Mill Triatlon. 17-kraadises vees ilma kalipsota 25 minutit… Kujutate ise ette. Kõige jubedam ei olnud, kui algus välja arvata. Jalalabad olid ainult jääs ja neid ma vahetusalasse joostes ei tundnud. Ratas oli raske. Vahetusalad enam-vähem, kuigi T2-s olin aeglane. Jooks oli isegi üllatavalt normaalne. Kokkuvõttes tegin kõik alad paremini, kui oli minu kõige optimistlikum prognoos. Jess! 🙂 Pikemalt järgmisel nädalal.

Pühapäev: puhkus. ‘Puhkus’… Terve päev triatloni ETU Cupile kaasa elamas, eriti pärast seda, kui eile sai veel õhtul sünnipäeval käidud ja öösel härra Riia bussile saadetud, unetunnid kehvad ja vähesed – ei kõla just väga puhkamisena.


Kokkuvõttes: 5 h 20 min

4.–10.07.16

Kuna ma olen sellest nädalast nii läbi kui üldse olla saab, siis pikemalt jutustada ei jaksa. Üritan hoopis vaikselt triatloni kokkuvõtet kirjutama hakata. 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.