Workout Week 2.–8.11.2015

2.–8.11.2015

Esmaspäev: JJV+BP. Ainus päev võtta need tunnid trenni tegemiseks. Või nii ma veel nädala alguses mõtlesin. Pärast pikka ja väsitavat päeva ma isegi kahtlesin korraks, kas minna jooksutrenni või teha ainult BodyPump. Võtsin jõuvarud kokku ja liigutasin end kiirelt pärast loengut koju, kaks ampsu süüa ning juba jooksin jooksma. Kuna jõudsin üpris täpselt, siis oli grupp juba läinud ja jooksin seekord üksinda Tähtveres. Aeg möödus kuidagi väga ruttu. Jõuosas tegime kerelihaseid ja täitsa intensiivseks kiskus. Mõnus. BodyPumpis olid osad lood vahetatud ja väljaastetes üks mu suur lemmik NRG 92. programmist. Olin natuke väsinud ja köha piinas, aga Pump oli väga hea. Tore trennipäev.

Teisipäev: puhkus. Käisin lihashoolduses. Valus oli.

IMG_3996

Kolmapäev: Jooks Jõud Venitus. Kuna Novembrijooks läheneb uskumatu kiirusega, siis oli kavas väike lõigetrenn. Soojenduse ajal olid mul kõik kohad nii valusad, et korraks mõtlesin koju ära minna. 😀 Õnneks jooksuharjutuste ajal hakkas vaikselt paremaks minema ja kiirendused tulid juba täitsa inimlikud. Lõikudes oli plaanis 2 blokki 3×200 m kiiret, kiirete vahel 230 m aeeeeglast sörki ja blokkide vahel 3×230 m aeglast. Suht OK tuli välja, proovisin ilusti pöial joosta ja pulsi sai üles küll. Muidu kahtlen kogu aeg, kas minu pulss ongi seal 140 juures või kell valetab (arvan, et valetab ka). Trenni lõpus jõudsime veel paar harjutust tagareiele teha ja nii 1,5 tundi otsa saidki. Hea oli.

Neljapäev: puhkus.

Kuidas uus blogipilt paremal servas meeldib? :)
Kuidas uus blogipilt paremal servas meeldib? 🙂

Reede: BodyPump. Kuna uue kavani pole enam liiga palju aega jäänud, kõiget napilt üle kuu aja, siis on käes lugude kombineerimise aeg. Saab vanu (raskeid) lemmikuid meelde tuletada. 🙂 Kükid oli ikka 95. ehk praegusest kavast ja no ma ei saa aru, kas need kunagi lihtsamaks ka lähevad… Need aeglased kükid pole just meelakkumine, mina teen juba poole loo peal korralikke grimasse. 😀 Rinna- ja õlaloos proovisin mõned päkkadel kätekad teha: väga ilusad just polnud, aga vaikselt peab rohkem üritama hakkama, mitte ainult mugavalt põlvedel olema igas tunnis. Pärast ametliku osa lõppu nõudis rahvas veel üht kõhulugu, seega otseloomulikult saime Americanot teha. Kes ei tea, siis see on üks raskemaid kõhulugusid üldse. Palju planku. Huh. Täitsa läbi võttis. Soovijad tegid veel ‘Bring Sally Up’ push-up challenge’it. Ehk siis iga up’i peal surud end üles, iga down’i peal alla. Kokku 32 kätekat, aga ärge laske end sellel illusioonil petta. Esimesed tegin päkkadel, ülejäänu põlvituses. Järgmiste päevade lihasvalu sai 100% kindlustatud. Vabandage väljendust, aga kuradi hea trenn oli. Oli täiega minu päev.

IMG_4014

Laupäev: puhkus.

Pühapäev: kerge jooks. Õues oli (on siiani) koerailm ja ma läksin TYSKi sisehalli jooksma. Tund aega ringitada pole just eriline meelakkumine, aga vähemalt soe ja kuiv. 😀 Sattusin täpselt sellisel ajal sinna, et peagi olid algamas laste võistlused ja hull siblimine käis. Lõpp läks juba täiesti slaalomiks kätte ära. Aga üldiselt aeg möödus päris ruttu ja lõpuks sain veel hea rulliga rullida ka. Lihased olid valusad ja tänasid.

IMG_4094

Kokkuvõttes: 7 h 55 min (neto: 6,5 h)

2.–8.11.15

Hea nädal oli. Võtsin aega iseendale. Õigesti tegin: juba tunnen end õnnelikuma inimesena. Win.

Vähem kui 2 nädala pärast hooaja lõppakord Tartu Novembrijooksul. Kes veel tuleb? 🙂

5 kommentaari “Workout Week 2.–8.11.2015

  1. Tore, et oled juba vaikselt trennilainele saanud. Mul võtab see veel aega. See november ongi alati selline kuu, kus otseseid tähtsaid võistlusi pole, ning raske hooaeg alles lõppes. seega alati selline ma ei viitsi ja ei taha enesetunne:) Aga see läheb alati vähem kui kuuga üle.

    Meeldib

    1. Ma tahan kogu aeg trenni teha, lihtsalt aeg on napp ressurss. 🙂 Hooaeg lõppes ja kiiret pole kuskile. Mõnus aeg praegu.

      Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.