Workout Week 9.–15.11.2015

9.-15.11.2015

Esmaspäev: JJV + BP. Esmaspäev on ilmselt minu lemmik trennipäev, sest siis saab kaht lemmiktrenni ühel päeval harrastada. 🙂 Jooks Jõud Venituses ikka tavapärane 40 minutit kerget jooksu ning pärast 40 minutit kerelihastele trenni. Oeh, kas need plangud kunagi kergemaks ka lähevad? 😀 Pärast läksin BodyPumpi, mis oli lihtsalt… ülim. Mulle väga meeldis. Maris oli võtnud lood järjest kavadest 85 kuni 94 ehk siis soojendus kava 85, kükid 86 jne kuni venituses eelviimane ehk 94. kava. Kuna minu BP ‘karjäär’ algas kunagi 86. kavast, siis oli just kui rännakul läbi kõigi kavade, mida pikemalt harrastanud olen. Nii äge oli. Kõik head lood, eriti läksid peale kükid, rind, selg ja õlad. Võiks kunagi veel miskit sarnast teha.

Teisipäev: puhkus. Lihashoolduses käisin nagu igal teisipäeval.

Kolmapäev: JJV (lõigutrenn). Novembrijooks läheneb halastamatult ning kiireid liigutusi on vaja teha. Sellel nädalal siis natuke rohkem kui eelmisel korral: 3 blokki, ühes blokis 200+400+200 meetrit kiiret ilusa tehnikaga jooksu. Kiirete vahel 230 m aeglast (isegi kõndisime, et pulss alla tuua) ja blokkide vahel 3×230 m aeglast. Trenni alguses mingit jooksutunnet absoluutselt polnud. :/ Juba 15 minutit soojendust kippus venima ja raske olema, kuigi pulss oli ilusti 140 ligi. Jooksuharjutustega läks paremaks ning kolmanda bloki lõpuks olime nii lahti jooksnud, et viimase lõigu tegime 4:50 tempo asemel 4:20-ga. 🙂 Pole üldsegi paha!

IMG_4113

Neljapäev: YogaFunC. Kuna oli trennikaaslase Maria sünnipäev, siis osa jooksugrupist tähistas seda hommikuse joogaga. Üliäge oli, sest tund oli peaaegu täis broneeritud. 😀 Palavaks kiskus ja higi voolas. Megahea tund. Varsti saan jälle regulaarsemalt käima hakata. Jei! 

Reede: puhkus.

IMG_4126

Laupäev: BodyPump. Soojenduseks jooksin natukene. Pumpis jälle miksitud kava, lühemad ja intensiivsemad lood. Päris hull, kuidas tavalisest umbes kolmandiku võrra lühemad lood ära tappa tahtsid. 😀 Lõppu 2 lugu kõhulihasele. Mõnus!

Pühapäev: kerge lühike jooks. Tegin hästi kerged 30 minutit värskes õhus. Rohkem nagu ei tahtnudki. Vahel on lühike jooks täiesti piisav, et hea tunne kätte saada. 

IMG_4143

Kokkuvõttes: 7 h 36 min (neto: 6,5 h)

9.-15.11.15

Üks tõrvatilk meepotis: minu sääred. :/ Tundub, et paar nädalat lõigutrenne (loe: pöial jooksmine) ja rohkem sisehallis jooksmist ei meeldi neile üldse. Säärelihased on valusad ja kerge luuümbrisepõletik kimbutab. Järgmisel nädalal tuleb enne Novembrijooksu nagunii rohkem (sund)puhkust, vaja rullimine ka jälle rohkem ette võtta ning on lootust säärekesed ikkagi enam-vähem OK vormi saada. Elame, näeme. 

Jooksuhooajale saab punkt pandud 6 päeva pärast. Mõnes mõttes juba täitsa ootan. 🙂 Edasi kavatsen jälle mõnusalt oma aeglases tempos lühikesi otsi tiksuda ja rohkem jõutrenni teha, mida vahepeal väga igatsesin. Teen seda, mida süda ihkab. Nii on kõige õigem. 

6 kommentaari “Workout Week 9.–15.11.2015

  1. Jooksuhooaeg ju alles algab. Praegu veel ideaalsed ilmad jooksmiseks. Talvel korralik põhi alla ja kevadel tuleb mis ludiseb. Muidugi keegi ei keela sul ka 2-3 korda nädalas rühmatreeningutes käia:)

    Meeldib

    1. Eks ma Marise jooksutrennid teen ikka kaasa. Paar BodyPumpi ka juurde ning jääb veel aega üle, et joosta või ujuda või teha veel miskit muud ja põnevat. 🙂

      Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.