Workout Week 4.–10.05.2015

Workout Week on igal pühapäeval ilmuv postitus, mis võtab kokku minu nädala trennid.  

4.-10.05.2015

Esmaspäeval oli trennivaba päev.

Teisipäeva hommikul käisin Lembergi Pikamaajooksu praktikumis, kus tegime natuke jooksu ja 2 blokki ringtreeningut topispallidega. Vahele kiireid 200 m lõike jooksma ei hakanud, sest tahtsin jalgu hoida. Õhtul käisin viimases Tervisespordi praktikumis. Tervisespordis sörkisin lihtsalt tunnikese ning pärast käisin lihashoolduses.

Kolmapäev oli jälle hea päev. Enesekindlus hakkas tagasi tulema. 🙂

Jooksutrennist kirjutasin siin. Pärast käisin BodyPumpis, kus jalgu tegin ülipisikese raskusega ning keskendusin ülakeha trennile. Kava 80. Väga hea trenn oli. 

Kolmapäevaga sai enesekindlus jälle tõusuteele toodud. Tekkis eesootava võistluse suhtes jälle positiivne meelestatus.

Neljapäev ja reede olid puhkepäevad.

10.05.2015
Nädal Instagramis.

Laupäeval käisime Heateo jooksul. Sörkisime hästi rahulikult selle 4,3 km ära, ei mingit kiirust ega kihutamist. Ilm oli mõnus ning jooks oli hea soojendus tänaseks põhivõistluseks. Osalejaid oli 1151 ning ülekaaluliste laste tervislike eluviisideni viimiseks koguti peaaegu 8500€. Väga vägev! Aga kes mulle selgitab, miks ei ole Heateo jooksul pakihoidu? Selleks, et heategu tehes keegi mu asjad ära varastaks? 😀 Õnneks minu asjad jäid ikka alles.

Pühapäeval toimus põhivõistlus. Pikemalt kirjutan järgmisel nädalal, aga praegu saan öelda, et oli väga väga raske. Ajast on vist näha kui raske. 🙂 Ilm lihtsalt ei sobinud mulle üldse. Igal juhul õnnetu ma ei ole. Kuna pilt läks peaaegu tasku 10 km paiku (liiga soe + päike lagipähe esimesed kilomeetrid), siis omal jalal finišisse jõudmine oli ikkagi väga positiivne. 


Kokkuvõttes: 8 h 50 min (neto: 7 h 5 min)

4.-10.05.15

Teate, ma olen nii väsinud, et ma ei jaksa täna kauem heietada. Järgmisel nädalal ootab ees lebotamine ja taastumine, et järgmisel pühapäeval jälle stardis olla. Hakkan nüüd kohe palvetama, et pilves ja külm ilm tuleks. 😀

Advertisements

2 thoughts on “Workout Week 4.–10.05.2015

  1. Hakkan nüüd kohe palvetama, et pilves ja külm ilm tuleks

    Ära kutsu kurja välja – nüüd tuleb paar päeva taastuda ja siis läheb meeletuks rattakilomeetrite taga-ajamiseks ! Või loodad et ratas sinu eest ralli ära sõidab?

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s