Nädala kokkuvõte 8.–14.06.2020

Esmaspäev: trennivaba.

Teisipäev: virtuaal-“BodyPump”. Kuna õues oli pidevalt äike, niiskus ja hoovihmad, siis ma ei hakanud ennast õue kõnniringile vedama ja otsustasin kodus trenni teha. Katku ajal pani spordiklubi oma Youtube’i kanalile igasuguseid põnevaid trenne. Valisin sealt Treeneri pooletunnise lühiPumpi. Raskuseid mul ilmselgetel põhjustel lisaks polnud vaja võtta ja kiires tempos ei teinud ma ka mitte ainsamatki liigutust. Ehk siis kõik kükid tegin aeglases ja topeltaeglases tempos, väljaasted asendasin üldsegi rahulike jalatõstetega, üksikud kätekõverdused tegin nö palveteja asendis ja nii edasi. Kokkuvõttes oli küll palav, aga ikkagi Pumpi moodi ja väga mõnus trennike. 🙂 40 minutit, 127 l/min.

Kolmapäev: Jooks Jõud Venitus. Alustuseks ikka koos teistega rahulik kõndimine staadionil (7,27 km, 11:21 min/km, 107 l/min) ja tunni lõpus natuke ÜKEt mandunud kerelihastele (12 min, 91 l/min). Loomulikult hakkas just minu ÜKE ajal täiega õues vihma sadama, seega kolisime kiirelt staadionilt sisehalli. Lõpetasin oma seljaharjutused ja sain natuke veel venitada ning oligi tund läbi. Koos kojukõndimisega päris mahukas päev.

Neljapäev: Pilatese võimlemine. Sellenädalane Pilates meeldis mulle kohe eriti. Kasutasime seekord harjutuste tegemisel vahurulli, harjutused läksid kuidagi eriti hästi süvalihastele ja samas oli tempo nii paras, et pulss püsis veelgi paremini ühtlaselt seal, kus vaja. Minu vilets selg sai täpselt sellist treeningut ja venitust, nagu tal on vaja. 🙂 55 min, 107 l/min

Reede: trennivaba.

Laupäev: Tartu Rattaralli virtuaalsõit. Just avastasin, et peaksin sellest “võistlusest” eraldi postituse kirjutama. 😅 Oi kui kaua pole sellist asja teinud, aga tuleb vist ikka ette võtta.

Pühapäev: kerge rattasõit. Kuigi ma ootasin, et pärast pikka rattasõitu ja tuulega võitlemist, kus pulssi ei olnud võimalik seisma jäämata normaalses vahemikus hoida, saan ma ööl vastu pühapäeva jälle mingid valusad sümptomid, siis minu õnneks neid siiski ei tulnud. 🤩 Härra Jooksjal oli pikemale jooksule joogipunkti vaja, seega veeresin temaga poolteist tundi lihtsalt kaasas ja tassisin veepudelit. Keha siiski täiesti ootuspäraselt oli eilsest rattasõidust väsinud ja süda andis veeremise kohta kõrge pulsiga sellest kohe ka teada (15,85 km, 10,3 km/h, 118 l/min). Homme tuleb kindel puhkepäev.

Kokkuvõttes:

Rattaralli tõttu tuli hästi mahukas nädal. Positiivne on see, et praeguse hetke seisuga mu keha sellest mingil moel märku ei anna. Kui ka homme sümptomitest puhta nahaga pääsen, siis järelikult on keha jälle pisike sammu taastumise teekonnal edasi liikunud.

Järgmisel nädalal jõuan TYSKi kahjuks ainult ühel korral. Ülejäänud liigutamised tuleb iseseisvalt ära teha. Olen mõelnud, et ehk võiks vahel Auras ujumist katsetada, aga kardan, et juba nende massidega seal basseinis võitlemine ja närvi minemine on mu südamele liiga palju. 😅 Rulluisutamist tahaks ka peatselt uuesti proovida ja mõne kõnniringi teen nädalavahetusel nagunii, sest sõidan maale vanematele külla.

Kolmapäeval lähen Tallinnasse kardioloogile, seega hoidke kõik pöidlaid, eks. 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.