Treeningpäevik 18.–24.11.2019

Esmaspäev: Jooks Jõud Venitus. Kerelihaste päev. Alustuseks kerge jooks, mis nii kerge ei olnudki: 7:13 min/km, 154 bpm. Pulss oli üldiselt kuidagi väga kõrge: näiteks ÜKE osa keskmine pulss tuli 140. Normaalne oleks kerelihaste päeval 110–115. Mis toimps? Väga huvitav. Võib-olla selline mu vorm praegu ongi. Samas puhkeolekupulss on ilusti olnud 50 juures ja isegi allpool, seega peaks kõik vist ikkagi korras olema.

Teisipäev: BodyPump. Miksitud kava päev. Kava tehes see väga hull ei tundunudki, aga kõrge pulsi needus ikka jätkus (keskmine 137) ja järgmisel päeval olid kõik lihased ikka nii valusad. Need 150 kiiret kükki olid jalgades igal pool ja ega muud kohad palju paremad polnud. 🙊 Vähemasti trenn toimis, eksole. Lihasvalu on positiivne nähtus.

Kolmapäev: Jooks Jõud Venitus. Jalapäev. Kerge jooksu pulss allus juba natuke paremini (7:07 min/km, 145 bpm). Need jalakesed, mis olid igast otsast kanged ja lihasvalus, tegid nüüd kenasti väljaasteid ja puusatõsteid ja lindiga tõsteid ja harjutusi ja hüppenäööriga hüppeid. Ja tuld lööv rinnalihas tegi kätekõverdusi. Õnneks ÜKE keskmine pulss oli seekord ootuspärane: 121. Trennivaba neljapäev tundus eriti magus.

Neljapäev: trennivaba.

Reede: BodyPump. Taaskord miksitud kava päev. Osa lugusid kordus teisipäevasest trennist, osa olid välja vahetatud. Pumpi kavad vahemikus 80–100 olid ikka nii ägedad. Lisaks tegime me nii biitsepsi kui ka triitsepsi loo topelt, seega mina oma nõrkade käsivartega surin täiega. 😅 Aga see on hea ja mõnus surm.

Laupäev: trennivaba.

Pühapäev: pikk jooksumatk. Üle väga pika aja, põhimõtteliselt kahe kuu sai ette võetud pikem liikumine vabas õhus. Natuke oleks võinud rohkem riideid seljas olla, sest tajutav temperatuur oli -7 kraadi, aga üldiselt oli nii megamõnus päev. 😍 Tegime seekord matka 7+3 minutit süsteemis, 7 minutit kiiret kõndi ja 3 minutit sörki ja niimoodi peaaegu 2 tundi järjest. Lisaks oli meil kaks kutsat matkal kaasas. Väga tore oli. 🙂

Kokkuvõttes:

5 trenni nädalas! Viis! 😍 Mul on nii hea meel. Eriti hea meel on nädalavahetuse pika otsa üle. Mis sest, et enamik oli sellest kõnd. Nii peabki praegusest seisust alustama. Praegu on november, mis hea pärast peakski ma head vormis olema? Ei pea. Jõuab. Sinna on kuid aega.

Järgmine nädal on natuke keeruline, sest teisipäeval viivad töökohustused mu terveks pikaks päevaks Tallinna ja nädalavahetusel on #remont. Lisaks pole selge, kas reedel Pump üldse toimub. Seega tõotab tulla Pumpita nädal? See on küll kurb väljavaade. Aga kui nädalavahetusel kuidagigi matkale jõuaks, oleks juba väga hästi saadud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.