Treeningpäevik 3.–9.06.2019

Nii lõppes kevadhooaeg: rõveda kuumalaine ja jõhkra haamriga.

Esmaspäev: Jooks Jõud Venitus. Cooperi testi päev. Oli soe, trennis vist 22 kraadi kanti, aga polnud veel kuum. Tegime oma soojenduse ära, korralikult võimlemine ja jooksuharjutused-lahtijooksud ja siis tuli Cooperi testi juurde asuda. Mul oli vaim valmis. Staadionil puhus tuul ja 12-minutilisest testist 10 jooksin nahaalselt Maria ja Liisi seljataga tuulevarjus. Pulss oli üleval, aga rõveraske küll ei olnud. Lõpp muidugi läks, siis võtsin tempo tõstmise enda peale, aga neiud tulid kenasti järele. Tulemuseks mulle täpselt 2600 meetrit (4:37 min/km, 179 bpm, max 189 bpm!), mis mõningase blogiarhiivides kolamise järel osutus minu isiklikuks rekordiks. Vinge!

Teisipäev: trennivaba. Tartusse saabus kuumalaine.

Kolmapäev: Jooks Jõud Venitus. Õues oli üle 30 kraadi sooja, sörkisime natuke (6:38 min/km, 153 bpm) ja siis venitasime-rullisime ja panime laupäevaks vaimu valmis. Selline tavaline võistlusnädala passimine.

Neljapäev: trennivaba.

Reede: võistluseelne soojendus. Jooksin 2 km (6:22 min/km, 143 bpm), võimlesin, tegin mõned jooksuharjutused ja 2 lahtijooksu ning jooksin kilomeetri koju tagasi. Tavaline võistluseelne drill. Hommikul oli juba palav – õnneks pulss oli isegi okei: –, aga päeva peale läks ilm ikka hullemaks.

Laupäev: Narva Energiajooks. Ilmselt järgmine kurikuulus võistlus, millest veel kaua räägitakse. Ekstreemne. Homme ilmub postitus.

Pühapäev: trennivaba. Jõhker väss on peal. Ja kõht on kogu aeg tühi. Õudne. Teen täna koduseid toimetusi ja omajagu sai ka Tartu uute rattaringluse ratastega mööda linna asjatoimetusi aetud. Superlahe projekt. 🙂 Eks neil hetkel oma vead veel sees on, aga usun, et nendest kasvatakse ajapikku välja ja minust saab igal juhul nende rataste püsikasutaja.

Kokkuvõttes:

Selle nädala tulemusel on VO2max indeks langenud selle aasta rekordiliselt madalale tasemele ehk 46 peale. Njah. Võtab ju päris hästi kogu langeva vormiga kevadhooaja kokku või mis? Nüüd teen vähemalt nädala jooksust puhkust, teen natuke muid trenne (BodyPump!😍) ja proovin mitu lõpetamata remonditööd valmis saada, teen intensiivselt palgatööd, ravin oma Narvas valu tegema hakanud hüppeliigese terveks ja pärast jaanipäeva algab korralik Berliini maratoniks valmistumine.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.