Workout Week 3.–9.12.2018

3.–9.12.2018

Esmaspäev: Jooks Jõud Venitus. Kerelihaste päev. Väike jooks alla (6:53 min/km, 141 bpm) ja ÜKE peale. Ei miskit uut siin päikese all. Selline see talveperiood juba kord on: jookseme vähem ja aeglaselt ning anname lihastele tuld, et võistlushooajale tugevamalt vastu minna.

Teisipäev: BodyPump. Pärastlõunane Pump on alati mõnus. Tegime viimast korda 107. kava ja proovisin endast anda kõik ja veel natuke. Oli ikka hea kava küll. 🙂 Raskused olid sellised:

  • Soojendus: 3,5+3,5 kg kang, 5 kg ketas
  • Kükid: 5+5 kg kang
  • Rind: 6+6 kg kang, 3+3 kg hantlid
  • Selg: 6+6 kg kang, 5 kg ketas
  • Triitseps: 5 kg ketas, 2 kg hantel
  • Biitseps: 3,5+3,5 kg kang, 3+3 kg hantlid
  • Väljaasted: raskuseta
  • Õlad: 1+1 kg hantlid, 3+3 kg hantlid, 5+5 kg kang

Kolmapäev: Jooks Jõud Venitus. Jalapäev. Jooksuosade tempo ja pulss oli enam-vähem üks-ühele esmaspäevaga. Erinev oli see, et jagasime oma pool tunnikest jooksu osadeks ja jooksime jõuharjutuste blokkide vahele natuke rohkem. Väike vaheldus on alati tore. Üldiselt aga ootan juba lõigutrenne ja võistlusteks valmistumist…

Neljapäev: trennivaba.

Reede: jooks + BodyPump. BP soojenduseks ikka väike jooks. 7:04 min/km ja 146 bpm – millegipärast oli pulss kuidagi tavapärasest omajagu kõrgem, pea uimane ja kõht hell. Nojah. Ei tea, mis see keha tahab. Pumpis oli aga uus ja huvitav kava. Tundus, et selles kavas on hästi toimivad lood, kuigi muusika esimesel korral just erilist muljet ei avaldanud. Eks järgmistel kordadel saab paremini aru, kas ja mis meeldib.

Laupäev: trennivaba.

Pühapäev: pikk jooksumatk. Kavatsesime teha ca 20 km jooksumatka 5+5 minutit kõnd-jooks süsteemis, aga asjaolude kokkulangemisel tuli 18 km ja ca 2,5 tundi. Kesklinnas ja Tähtvere ringil oli ikka meeletult libe. Ukerdasime seal aeglaselt, süvalihased tegid ränka tööd ja pulss oli kuskil laes. 😕 Anne kanali ring ja Ihatse teed-tänavad olid tunduvalt mõistlikumad. 🙂 Vähemalt seltskond oli hästi tore. Järgmisel nädalal 3-tunnine matk ja siis peaks ilusti 26. detsembri hulluseks valmis olema. 8:17 min/km, 137 bpm.


Kokkuvõttes:

3.–9.12.18

Järgmine nädal on jälle hullumeelne töörabamine plaanis, sarnane jada trenne nagu sel nädalal ja lihtsalt ellujäämine. Easy breezy!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.