Workout Week 12.–18.11.2018

12.–18.11.2018

Esmaspäev: Jooks Jõud Venitus. Täiesti tavaline kerelihastele keskenduv JJV. Ikka tiirutasime sisehallis ringe joosta oma 30 minutit, neist viimased 10 minutit sokkides, et pöiad tugevamaks saaks. 6:42 min/km, 145 bpm. Siis hunnik kerelihaste harjutusi otsa: puusatõsted, mitmesugused keretõsted ja jalgade langetamised, topispallid ja seljaharjutused. Tõsine seeria.

Teisipäev: BodyPump. Minu lemmik pärastlõunane Pump, kus kõik stress natukeseks ära ajada. Kui reedel oli tõsine andmine, siis see oli veel tõsisem. Kõik vanad head raudvara loos ja keskmine pulss suisa 138. Kerelihased olid niigi valusad ja lisaks sai jalad ja käed ka tõsiselt treenitud.

Kolmapäev: Jooks Jõud Venitus. Jalapäev. Need 30 minutit möödusid kuidagi aeglasemalt ja jalad olid Pumpist puised. 6:51 min/km, 141 bpm. ÜKEs ikka jalgadele ja tuharatele mõeldud harjutused, alates kummilintidest kuni väljaastete ja jalatõsteteni. Kolm blokki ja vahepeal sörgiringid. Lõpuks oli küll mure, et kes see nende jalgadega nüüd koju jaksab minna. 😅

Neljapäev: trennivaba.

Reede: kerge jooks. Tegin hommikul kerge trenni ära, kuna õhtul tuli maale sõita. Kuidagi hästi krapsakas samm ja kerge olemine oli, vaatamata eelmise päeva kõhuvaludele ja megaväsinud olemisele. 6:25 min/km, 153 bpm. 

Laupäev: trennivaba. Tegin maal ainult kutsaga väikese tiiru. 🐶

Pühapäev: pikk jooksumatk. Käisime Maria sünnipäeva tähistamas Kaasiku puhkemajas ühe mõnusa pika jooksumatkaga. Liikusime süsteemis 5 minutit jooksu, 5 minutit kõndi. Esiteks tegime 11 km ringi ja siis veel 7 km otsa. Teises pooles oli ka natuke rohkem maastikul liikumist ja nö off-roadi, aga raske ei olnud. Lõpus saime ka ühe imetoreda kutsa oma pundiga kaasa jooksma. Oli seal Kambja kandis ka omajagu tõuse, aga kokkuvõttes olid ootamatult kerged 18 km. 😊 7:56 min/km, 141 bpm. Sai küll kõvasti tuult ja natuke ka vihma, aga tore oli sellegipoolest. Ja pärast imeilusas puhkemajas leilisaun, aurusaun, bassein, tiik, hea seltskond ja maitsev toit… Mmmm. Ideaalne pühapäev!

Kokkuvõttes:

12.–18.11.18

Järgmine nädal läheb ikka JJV-de, BodyPumpide ja nädalavahetuse jooksu rütmis, lisaks tahaks natuke aidata härra Jooksjat ka remondiga.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.