Workout Week 23.–29.04.2018

23.–29.04.2018

Esmaspäev: Jooks Jõud Venitus. Tegime pärast rasket Vooremäe trenni ühe kerge jooksu, võimlemise ja venituse. Selline mõnus sotsialiseerumine ja ilma nautimine. 🙂 6:28 min/km, 139 bpm.

Teisipäev: lihashooldus. Korralikult mõnus rullisessioon. Seljavalud, mis juba paar nädalat tülitavad, läksid hullemaks, ja rullimine-masseerimine tegi head. Sain oma haiget selga korralikult mudida.

Kolmapäev: Jooks Jõud Venitus. Fartleki päev. Ees ootas püramiidfartek: 1+2+3+4+5+4+3+2+1 min kiiret jooksu, iga lõigu vahele sama palju kerget jooksu. Tunne oli hea ja tempo püsis kenasti alla 5:00 min/km, aga pulsi taastumine ei olnud nii kiire kui tavapäraselt. Samuti tegi selg päris palju liiga. VO2max langes pärast fartlekki jälle 49 peale. 😕 Viimaks tegime trepijookse, mis keele totaalselt vestile võttis. Sealt sörkisin koju, mille peale VO2max veel ühiku langes. Milline “rõõm”. 😆

Neljapäev: trennivaba. Olin seljavaluga pärast tööd pikali maas.

Reede: kerge jooks. Reedel tegin ühe kerge jooksu, et jalad lahti saada ja kiiremalt taastuda. Päris mõnus jooks oli. Sain selle jooksuga isegi VO2maxi jälle tõusma pärast kolmapäevast VO2maxi katastroofi. 😂 6:09 min/km, 151 bpm.

Laupäev: trennivaba.

Pühapäev: trennivaba. Nädalavahetuse veetsin maal vanemate juures ja puhkasin Viljandi järvejooksuks end välja.


Kokkuvõttes:

23.–29.04.18

Järgmine nädal algab teisipäeval Ümber Viljandi Järve Jooksuga, kus osalen esmakordselt. Kolmapäeval jõuan viimaks füsioterapeudi juurde ja loodetavasti saab ta mu selja korda teha nagu varasemaltki. Nädala lõpus tuleks teha üks mõistlik pikem treening ja siis ootab juba peagi ees Tartu Maastikumaraton. 😳

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.