Workout Week 12.–18.03.2018

12.–18.03.2018

Esmaspäev: tempojooks. Kuna pidin ühistrenni ajal seminarile minema, siis tegin oma jooksu kiirelt pärast tööd ja enne seminari ära. Kuna aega oli vähe, siis fartleki asemel tegin ühe tempojooksu: 6,4 km, 6:04 min/km, 158 bpm. Üldiselt oli mõnus, välja arvatud jõeäärne kõnnitee, millest oli saanud päris korralik jäärada.

 

Teisipäev: lihashooldus. Väga mõnusalt valus rullimine. Kuidagi ei viitsinud minna, aga kui ei rulli, siis terve ei püsi ka.

Kolmapäev: Jooks Jõud Venitus. Lõigupäev. Kiire soojendus ja jooksuharjutused-rütmijooksud ette ja trenni põhiosa võis alata. Plaanis olid 6×600 m lõigud. Jooksime koos Mariaga ikka täiega ja päris raske oli, aga tunne oli tugev. Tempod olid vahemikus 4:25–4:38. Pole paha! 😊

Neljapäev: kerge jooks. Kahjuks läks nurja minu ilus plaan õhtuse päikese käes jooks ära teha. Enne päikeseloojangut välja ei jõudnud, sest tööd oli vaja teha. Lõpuks tegin sellise peaaegu tund aega, üle 8 km. Pulss oli 148 bpm ja tempo ilus 6:35 min/km.

 

Reede: jooks + BodyPump. Soojenduseks kerge jooks (7:05 min/km, 133 bpm) ja siis üks hea Pump peale. Kuidagi eriti raske oli, biitsepsi lugu konkreetselt ei jaksanud teha, olin seal esireas nagu mingi simulant. 😅 Aga kätekõverdused see-eest tulid ilusti ja plangu jaksasin kõhuloos ära hoida. Väljaastetes olin ka natuke tublim kui eelmistel kordadel. Seega võib rahule jääda. 😊

Laupäev: trennivaba. Tegin natuke remonditöid ja tassisin ligi 20 rasket korvitäit puid 2. korrusele.

Pühapäev: pikk jooks. Taaskord tiimiga üks pikem ots, seekord oli plaanis 1:40. Järgmisel nädalal saab veel pikka joosta ja siis peab vaikselt Parkmetsa jooksuks viimaseid lihve tegema hakata. Ilm oli soe, päikseline ja kevadine, ainult tuul oli päris vali. Õnneks suutsime tänu ajudega inimestele (mitte mulle 😂) seda vältida. Tunne oli üpris väss, sest puude tassimine vist ikkagi puhkepäevana kirja ei lähe. Mõnus oli sellepoolest. 7:04 min/km, 138 bpm.


Kokkuvõttes:

12.–18.03.18

Täitsa korralik nädal või mis? 100 km sai märtsikuus juba täis, seega tõotab kena põhjaladumise kuu tulla. Järgmisel nädalal midagi revolutsioonilist plaanis ei ole, ikka 2 JJV-d, lihashooldus, üks BodyPump, üks lühem ja pikem jooks. Nädala lõpus plaanime vanematega siin natuke järgmiseks ehitusetapiks ettevalmistusi teha. See nädal oli meeldejääv, sest kolmapäeval saime me lõpuks linnavalitsusest rohelise tule oma renoveerimisprojektile, seega aprillis tõotavad tulla põnevad paar nädalat. Stay tuned!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.