Workout Week 19.–25.06.2017

Esmaspäev: Jooks Jõud Venitus. Polar tegi nahka: ca 40% akut, mis ca 40 minuti jooksul ka tühjaks sai. :/ Teise osa trenni pidin ilma kellata tegema. Pettumust valmistav. Trenn ise oli päris korralik. Jooksuosa tuli üpris kiires tempos (6:36 min/km, 147 bpm) ja meeste seltskonnas. Lihasosas sai igasuguseid põnevaid harjutusi ringtreeningu vormis teha ja järgmisel päeval lõi kõhulihas tuld.

Teisipäev: BodyPump. Treeneri tungival soovitusel said raskused võetud tagasihoidlikud, sest pühapäeval oli siiski võistlus ees ootamas. Tegin esimest korda 102. kava ja peab ütlema, et mulle väga meeldis. Oli asi kavas või selles, et üle kuu aja sai jälle pumpida, seda ma ei tea. 🙂 Lihas sai korralikult vatti ja järgmine päev tundsin üle tüki aja lihasvalu igas lihases. Loodetavasti järgmine kord tuleb enne kuu aja möödumist.

Kolmapäev: Jooks Jõud Venitus. Kerge võistluseelne lõigutrenn. Kedagi eriti trennis ei olnud, kokku alla 5 inimese. Tegime kerge soojenduse, ca 2 km, ja mõned traditsioonilised jooksuharjutused. Keha absoluutselt ei liikunud kuskile poole. Jalad ei saanud aru, mida kuradit neist nüüd tahetakse. 😀 Reied olid kinni mis kinni. Lõiguosas tegime tunde järgi:

  • 2 x 300 m
  • 2 x 200 m
  • 2 x 100 m
  • 2 x 400 m

Vahele vastavalt 100 m, 200 m, 100 m või 400 m. Pulsi poolelt oli kõik OK (kui kella uskuda, sai 4:30 ja 4:15 joostud, endal pulss kaugel allpool anaeroobset), aga jalad tahtsid lihtsalt koju. Lihasosa jätsin ära ja jooksin koju ära puhkama. Piisas kah selleks päevaks.

Neljapäev: puhkus.


img_1983

Reede: puhkus. Plaanisin küll reedel joosta, aga kuna sõitsime pärastlõunal oodatust varem maale ära, siis jooks lükkus laupäevale.

Laupäev: võistluseelne soojendus. Puhatud oli 2 päeva, aga jalad olid ikka läbi. :/ Samas, mida kehvem võistluseelne soojendus, seda normaalsem võistlus. Enam-vähem kehtis ka seekord. Jooksin kergelt 3 km alla, siis tegin mõned võimlemislaadsed liigutused, jooksuharjutused (loe: 2 korda põlve- ja sääretõsted ja ristijooksud), 2 lahtijooksu, mis olid isegi päris normaalse sammuga, ja siis jooksin lühemat teed pidi koju tagasi. Sai grillida, tšillida ja mängida. Jeii! 😀

Pühapäev: Saka küla jooks. Kirjutan lähipäevil pikemalt, aga kokkuvõttes oli päris raske jooks tühjade jalgadega ja tuulise ilmaga. Aga: sain elus esimest korda poodiumile! 🙂

img_2049

Kokkuvõttes:

Oli üks kiire nädal ja palju sai tehtud, aga põnevaid ja kiireid aegasid jagub veel järgmiseks nädalaks kindlasti ka. Kolmapäeva õhtuks pean valmis saama suure aruande ja neljapäevast algab mul max level töine puhkus. Nimelt tuleb reedel minu fototöö seni põnevaim ülesanne: üks täispikk pulm Saaremaal. Loodame, et see läheb ikka hästi. 🙂 Samuti saab tuleval nädalal missioonil Oma Kodu midagi suurt tehtud… Eks varsti kuulete! 😉 Kõige selle juures võib treenimine korraks tagaplaanile jääda, aga saame hakkama ja loodame parimat.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.