Workout Week 23.–29.01.2017

23-29-01-2017

Esmaspäev: puhkus. Olin terve päevani Tallinnas ja trenni ei jõudnud.

Teisipäev: BodyPump. Olin tol õhtupoolikul kuidagi eriti energiline. Minekut oli küll ja veel. Jõudu jagus. Mitmes loos lükkasin end mugavustsoonist väljapoole ja tunne oli mega. 🙂 Õlaloos panin kangile vähem ehk 3,5+3,5 kg, aga see-eest tegin ligikaudu 30 kätekõverdust päkkadel ära. Arvasin, et ega nad midagi ilusat ei olnud, aga Maris ütles, et täitsa korralikud. Juhei!

Kolmapäev: Jooks Jõud Venitus. Lõigutrenni päev. Tegime sarnast trenni nagu eelmisel nädalal, aga ühe bloki rohkem. Seekord oli Kaire ka õnneks trennis, tema on mulle täpselt sobiv jänes. Natuke kiirem, et motiveerida. 🙂 Hea oli ühtlast tempot tema järgi hoida. Jooksime 3 blokki, ühte blokki kuulud 3 x 200 m + 1 x 600 m kiiret. Tempo midagi 5:10–5:30 vahel. Seda jällegi trennis ei jälginud, vaid proovisin tehnikat hoida. Kokkuvõttes oli tunne palju parem kui eelmisel nädalal. Hakkab vaikselt tulema?

Neljapäev: Yin jooga. Kuna sain hiljuti kingituseks Tartu Joogakeskuse kinkekaardi, siis asusin seda nüüd kasutama. Esimeseks trenniks valisin teadlikult midagi kerget, sest neljapäev on mul üldiselt puhkepäev. Yin jooga on selline huvitav tund, kus asendeid hoitakse pikalt, 3–5 minutit. Eesmärk on parandada fastsia (ja muude sidekudede) elastsust. Terve tund toimus istudes või lamades. Seekord oli rõhk kätel. Treener rääkis rohkelt juurde Hiina meditsiooni kohta, millele see treening on üles ehitatud. Kartsin, et 1,5 tundi pikalt asendeid hoida on igav, aga aeg läks ruttu. Mulle meeldis. Lähen kindlasti veel.

Reede: BodyPump. Marist asendas Lene. Kuigi Marise ‘kingi’ on selles tunnis võimatu täita, sai Lene siiski väga hästi hakkama. Tundus, et tal oli meie TYSKi inimestega tore ja samuti meil temaga. 🙂 Natuke boot camp’ilik treener, mis mulle väga hästi sobib. Nagu ma kunagi juba kirjutanud olen, on ta ilmselt minu BP lemmiktreenerite listis nr. 2. And that’s something. 😉 Seekord oli kavas 2 lugu väljaasteid ehk siis korralik vatt jalgadele. Tunne polnud nii suurepärane kui teisipäeval, aga üldiselt: kindlasti hea trenn.

Laupäev: puhkus.


Pühapäev: pikk jooks. Käisin üpris sarnasel ringil nagu eelmine kord. Mõtlesin mõne kilomeetri rohkem teha, aga pole vigu. 1,5 tundi on täitsa tore maht praeguse vormi kohta. 🙂 Enesetunne oli mõnus, kella numbrid seda muidugi ei peegeldanud, need olid koledad. Aga samm oli hea ja kõik muu oli ka hea. Hea punkt nädalale.

Kokkuvõttes:

23-29-01-17

See nädal oli trennide suhtes väga sarnane eelmisele. Kahjuks väga sarnane ka selles, et mu une kvaliteet on absoluutne null. :/ Kõiges muus oli see nädal aga täiesti erinev: sain valmis ühe suure aruande esimese versiooni, mis mind tööl korraliku pinge all hoidis, ja liikusime (loe: uurisime) projektis Oma Kodu jälle natuke edasi. Muidugi mahtus nädalasse ka kehvemaid hetki… Aga peab meeles pidama, et kõik halb on mööduv. Tuleb edasi võidelda. 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.