Workout Week 28.03–3.04.2016

28.03–3.04.2016

Esmaspäev: Jooks Jõud Venitus. Kuna kellad said lõpuks suveajale keeratud, oli õhtul piisavalt kaua valge, et lõpuks trenni jooksuosa õues teha. Jei! 🙂 Tegime jälle kerget fartlekki: 5 minutit kerget sörki ja 5 minutit natuke tempokamat vaheldumisi. Jalad olid ikka rasked ja midagi väga head just ei olnud. Kerelihastes tüüpilised topispallid ja oma keharaskusega harjutused.

Teisipäev: BodyPump. Jooksuosa enne Pumpi jätsin ära, sest natuke kartsin luuümbriste halvemaks minekut. Pumpi nautisin aga väga. Viimane nädal korralikult pumpida, siis algab võistlushooaeg ja Pump jääb natuke rohkem  tagaplaanile.

Kolmapäev: Jooks Jõud Venitus. Lõigud. 3 x 1000 m. Kartsime hullemat, kui tegelikult oli. Lõikude vahel tegime midagi natuke tavapäratut: istusime paariks minutiks lihtsalt maha, siis sörkisime ja läksime uuele lõigule. Pulsid sai kenasti alla. 1000-meetristes lõikudes hoidsin ‘hammastega’ Mariast kinni ja tahtsin tempos püsida. Tempo oli korralik. Plaanitud üle 5 min/km asemel võtsime kõik lõigud tempodega 4:40–4:45. Ma pole KUNAGI kilomeetriseid lõike nii kiiresti jooksnud. Ülim. 🙂 Maksimumpulsina sain kella järgi kätte 189 bpm, aga kahjuks kaotas ta viimasel lõigul poole peal pulsi ära. :/ Ammu pole nii korralikku pingutust teinud.

Neljapäev: YOGAFUNC. Veel mõned lood uuest kavast ning tahtmata teid hirmutada: raske kava on. Raske on siiski vaid osa (kerelihased, kätekõverdused), enamus joogat on siiski tšill. Jalad näiteks said väga hästi lahti venitatud igasuguste asenditega.

Reede: jooks + BodyPump. Soojenduseks hästi kerge jooks (pulss: 143 bpm). Kuna oli 1. aprill, siis BodyPump oli nali meie kulul. 😀 Kava tegime tagurpidi (alustasime sisulist osa õlaloost) ning osades lugudes oli muusika ära vahetatud, näiteks biitsepsi muusikaga tegime triitsepsit, väljaastete looga kükke. Kükiloos andis Maris meile jupi linti, mille endale sellise pikkusega külge sidusime, et kükid madalaks saada. Kui lint puudutab maad, on kükk piisavalt madal. Issand jumal, need madalad kaheksased kükid. Huh! Mina tegin viimased ilma raskuseta. Väga julm trenn oli. Puhta läbi olin omadega.

Laupäev: kerge jooks. Tegin lihtsalt ühe lühema hea ilma ja hea tuju jooksu. Nautisin Tartu ilusaid jooksuradasid ja tundsin end hästi. See nädal olid jooksud head. See teeb meele rõõmsaks. 🙂

Pühapäev: puhkus. 

Kokkuvõttes: 8 h 6 min (neto: 7 h 25 min)

28.03-3.04.16

Kui nüüd päris aus olla, siis nii suurepärast trenninädalat nagu see pole mul VÄGA kaua olnud. Sellel nädalal tõesti kõik sujus ja tunne oli hea. Aina paremaks läks. 🙂 *sülitab 3 korda üle vasaku õla* Jätkuks seda head tunnet ja minekut nüüd veel.

Järgmisel nädalal ootab ees 3 puhkepäeva, 1 kerge jooks, 1 jooga ning 2 korralikku pingutust: juba homme Cooperi test ning laupäeval jooksuhooaja ametlik avamine ehk Tartu Parkmetsa jooks ehk 7 km surma. Let’s do this!

2 kommentaari “Workout Week 28.03–3.04.2016

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.