Workout Week 15.–21.02.2016

15.–21.02.2016

Esmaspäev: Jooks Jõud Venitus + BodyPump. JJV-s järjekordselt tohutu rahvamass, vist enam-vähem 40 inimest. Uusi tulijaid on palju, seega kes ei ole siiani julgenud proovima tulla, siis karta pole midagi: kindlasti pole sa ainuke, kes esimest korda tuli. 🙂 Jooksuosas püsis pulss jälle kuidagi liiga hea, kuigi Garmini anduril sai patarei vahetatud. Jooksimegi 8 min/km 144 pulsiga? Võib-olla. Kerelihastes tavalised harjutused. Lõpp läks juba päris raskeks. BodyPumpis ülivinge 84. kava. Hetkel tundub küll, et mida kava edasi, seda paremaks läheb. Raske, aga hea oli. PS! Kas olen maininud, et jaksan juba jälle päkkadel käekõverdusi teha? Jess! 🙂

Teisipäev: puhkus. Lihashooldus nagu igal teisipäeva õhtul. Mõlemas sääres leidsin tennisepalliga masseerides meeletult valusa krudiseva ‘muna’ kuskil säärelihase ja Achilleuse kinnituskohas. Selline koht vajaks tegelikult iga päev masseerimist ja mudimist… Kas ma viitsin? Tavaliselt kahjuks mitte.

Kolmapäev: Jooks Jõud Venitus. Lõigupäev, kõik täpselt sama nagu eelmisel nädalal. Soojendus alla, võimlemine, jooksuharjutused ja 3 kiirendust. Seekord lõigukaaslaseks Kristel (kellel on täiega äge blogi muideks!). 🙂 4 x 100 m, 3 x 200 m, 2 x 300 m ja 1 x 400 m. Lõikude vahel sama palju aeglast sörki (vahel isegi kõndisime) ning blokkide vahel 5 minutit aeglast sörki. Korralik trenn oli. Jällegi trenn täis. JJV on väga populaarseks saanud.

Neljapäev: YogaFunC. Imelik väsimus oli sees, aga tore hommikune äratus ikkagi. Trennist tulles nii mõnus lendlevalt kerge tunne sees.

Reede: BodyPump. Olin aktiivsest päevast nii väsinud, aga trennis tuli elu jälle sisse. Pumpis kava 85. Huh, nii äge oli! Muusika, kava, inimesed – kõik oli hea. BP läheks nagu iga trenniga paremaks… Mis värk on? Mulle meeldib!

Laupäev: puhkus.

Pühapäev: pikk jooks. Tegin ühe 1,5-tunnise jooksu. Lund sadas, tänavad olid soolast soppa täis ja midagi väga meeldivat seal jooksus küll nüüd ei olnud. 3. km sõitis minust mööda üks tore autojuht, kes mu üleni soola- ja õliseguse veega üle kastis. Sõna otseses mõttes tõmbasin kinnastega vett näolt maha ja riided oli läbimärjad. Milline rõõm.


Kokkuvõttes: 9 h (neto: 8 h)

Järgmisel nädalal ootab ees 2-tunnine BodyPump ja 24 km jooks. Lets do it!

3 kommentaari “Workout Week 15.–21.02.2016

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.