Workout Week 8.–14.02.2016

8.–14.02.2016

Esmaspäev: Jooks Jõud Venitus + BodyPump. Kohe näha, et uus semester algas, sest trenn oli paksult rahvast täis. Jooksuosas olin õues, sest sisehallis tehti ettevalmistusi Kutmani mälestusvõistluseks. Ma ei tea, milles asi oli, aga samm oli kuidagi eriti lennukas ja kerge ja enesetunne väga mõnus. Super jooks. Jõuosas tegime traditsioonilisi harjutusi kerele ja seljale ja lõkerdasime Kaire ja Triinuga naerda. 😀 BodyPumpis kava 82. Väljaastete lugu meeldis väga, sest sai teha harjutusi nii kangi kui ka oma keharaskusega. Energiat oli kuidagi palju ja kõik sujus. Hästi hea päev sai kirja.

Teisipäev: puhkus. Lihashoolduses lausa imestasin, et ainult esireis oli valus ja ülejäänu täitsa inimlik. Imelik kohe hakkas.

Kolmapäev: Jooks Jõud Venitus (lõigud). Holy crap. 😀 Soojendus oli tšill nagu ikka. Peale väike võimlemine ning korralik blokk jooksuharjutusi. Siis oli aeg põhiosaks ehk lõikudeks. Formaat seekord selline:

  • 230 m sörk
  • 1. blokk: 4 x 100 m kiiret, ilusa tehnikaga, pöial jooksu, iga kiire vahele 115 m sörki
  • 5 minutit sörki
  • 2. blokk: 3 x 200 m kiiret, iga kiire vahele 230 m sörki
  • 5 minutit sörki
  • 3. blokk: 2 x 300 m kiiret, iga kiire vahele 345 m sörki
  • 5 minutit sörki
  • 4. blokk: 1 x 400 m kiiret
  • paar ringi sörki peale

Kes kunagi lõike jooksnud, kujutab ette, et päris korralik pingutus. Pulss käis ilusti punases ära, tempo püsis 5 min/km ringis ja enesetunne oli täitsa hea. Püüdsin pöial ka joosta, minu kohta tuli päris kenasti välja vist kah. Hea edukas trenn. 🙂

PS! Esimest korda ajaloos oli lõigupäeval JJV tund täis broneeritud. Kohal oli 36 inimest. Inimestel olid vist söödud vastlakuklite pärast süümepiinad. 😀

Neljapäev: YogaFunC. Hands down: parim jooga mu elus. Täiesti fenomenaalne! Indrek alustas tundi sellega, et rääkis natuke meiega. 🙂 Jäi resoneerima, et:

Kui te olete oma peas väga tõsised ja kinni, siis kipub ka keha kinni olema.

See on nii tõsi! Tundub, et selline tšill meelestatus aitas mul tõeliselt joogat nautida. Tundsin end väga väga hästi, mitte kuskilt ei valutanud ja mulle tundus, et suutsin isegi natuke paremini asenditesse sisse minna. Jei! Nii äge. 🙂 Ja mina veel kahtlesin, kas tol hommikul joogasse minna. Vastus on alati kindel jah.

Reede: BodyPump. Soojenduseks sörkisin pool tundi kerges tempos. Reedeti ei viitsi kunagi kahte paari tosse kaasa võtta, aga see vanade üldtreeningu tossudega jooksmine midagi mõnusat küll ei ole. Anyway, Pump oli selle eest mega. Kava 83. Raske isegi meenutada, kas mulle miski ei meeldinud. Väga ägedad lood. 🙂 Kirsiks tordil boonusena teine rinnalugu. Korralik.

Laupäev: pikk jooks. Tahtsin enne vanematekoju sõitu hommikul jooksu ära teha. Kell 7.30 olin juba uksest väljas ja hakkasin jooksma. Esimese minuti jooksul hakkas paksu lörtsi sadama ja see kestis tund aega. Külm jama peksab tuulega vastu nägu, kõik riided ja tossud said läbimärjaks. Järgmised tund aega proovisin mitte liialt külma saada. Nii mõnegi kõnnipausi tegin ka, et oma jooksvat nina nuusata ja pulss allapoole saada. Lõpp läks juba päris toredaks. Aga jooksmine ei olegi kerge. Nagu Instagramis kirjutasin:

img_4857

Running is not easy. Running is tough. Just as tough as I am. That’s why I love it.

Pühapäev: puhkus. Plaanis oli emaga ujuma minna, aga selle nohuga polnud väga mõtet basseini ronida. Tegin siis ühe mõnusa puhkepäeva.

… ja idas tuli lumi maha.

Kokkuvõttes: 10 h 40 min (neto: 8 h 40 min)

8.–14.02.16

Väga mahukas nädal taaskord. Järgmisel nädalal jääb plaan laias laatus samaks, ainult pikk jooks nihkub pühapäeva peale. Loodetavasti läheb see jube nohu ka üle… Huvitav, kas see on ainult kokkusattumus, et need 2 korda, kui mul kohutav nohu sellel talvehooajal on olnud, on juhtunud mõlemad korrad pärast Lätist tulekut? 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.