Workout Week 1.–7.02.2016

1.–7.02.2016

Ilusat veebruari algust kõigile! On alanud minu sünnipäevakuu, mis peaks lõppema minu 24 km jooksuga, mis eeldab tasapisi ka pikemate jooksude plaani võtmist. Sel korral tegin nädalavahetusel muud põnevat trenni ja käisin hoopis Prorunneri tüdrukutega Riias, aga edaspidi on pikemad jooksud kavas. Nädalavahetusel teosammul (loe: 7:30–8 min/km tempos) 1,5–2 tundi venida. Äge. 🙂

Esmaspäev: Jooks Jõud Venitus + BodyPump. Jooksuosas ma sügavalt kahtlen, kas mu Garmin ikka töötas korralikult. Keskmine pulss: 143. Kas viskas andur villast või mõjus pühapäevane tempojooks hästi. Ilmselt on mõlemas oma tõetera. Jõuosa (topispallid, plangud, puusatõsted, selg) oli kuidagi raske. Selline veider väsimus oli peal. Ilmselt mängib siin rolli minu kohutava kvaliteediga uni viimased… üle nädala? Igal juhul BodyPumpi minnes olin tavapärasest rohkem väsinud. Pumpis läks lõpuosas juba paremaks, alguses tundsin end üpris oimetu ja võimetuna. Võib-olla peaks esmaspäevase Pumpi asemel hakkama teisipäeva pärastlõunases käima? Mõtlen.

Teisipäev: puhkus. Loe: lihashooldus.

Kolmapäev: Jooks Jõud Venitus (lõigud). Alustasime kerge soojendusega, siis võimlemine ja jooksuharjutused otsa. Lõigud olid järgnevad: 3×200 m, 3 blokki. Lõikude vahel 230 m aeglast sörki ja blokkide vahel 5 minutit aeglast sörki. Ehk siis samasugune lõigutrenn, nagu tegime 3 nädalat tagasi. Garmin vist natuke valetas pulsi madalamaks, aga kindlasti oligi natuke kergem kui 3 nädalat tagasi. Kairega on alati tore lõigutrenni teha ka. 🙂 Lõppu jõudsin veel niisama sörkida peaaegu 10 minutit, sest väljaasteid tegema ei hakanud. Pigem jooksen praegu natuke rohkem, jõudu saab mujalgi teha.

Neljapäev: YogaFunC. Kõik oli totaalselt teisiti kui eelmisel nädalal. Sain oma peast välja ja väga tore oli! 🙂 Jällegi pean tõdema, et lisaks sellele, et Indrek on tore inimene, on ta väga arukas ja tubli treener, sest tahab alati paremaks saada ja oma treenitavatele hea trenni pakkuda. Aitäh sulle, Ints!

Reede: BodyPump. Soojenduseks jooksin Kaire ja Liisiga. Sääred olid lõikudest natuke kanged ja valusad, aga kõige jubedamad olid tallad ja pöialihased. Need tegid korralikult valu. BodyPumpis oli jällegi hea kava. Eks see kavade vaheldumine lihtsalt mõjubki nii: uus on ikka huvitav. Marisel oli hea idee need vanemad kavad ette võtta. 🙂

Laupäev: Adidas PureBOOSTX üritus. Jolanta kutsus mind ja Prorunneri tüdrukuid Riiga Adidase üritusele. Võtsime seal osa kolmest trennist, kokku ligikaudu 2 tundi. Trennide vahel olid päris pikad pausid, aga sellel ajal saime niisama jutustada ja tšillida. 🙂 Esimene trenn, Pure Boost X Flab, oli väga intensiivne, higi voolas ojadena. Edasi jätkasime Brazilian Butt treeninguga, kus vahepeal kästi meil selfisid teha. 😀 Lõpetasime TRX trenniga, mis oli ikka väga raske. Proovi seal tasakaalu hoida ja siis veel harjutust teha… Julm! Kokkuvõttes oli väga mõnus päev väga toreda seltskonnaga. 🙂

Pühapäev: puhkus. Pärast eilset päeva kulub puhkus marjaks ära. Pikk jooks jääb sellel nädalal tegemata. Pole hullu. Saab hakkama.


Kokkuvõttes: 9,5 h (neto: 8 h 20 min)

1.–7.02.16

Tegelikkuses sai kokku üle 8 tunni ‘päris’trenni, mida on ikka väga palju. Väga tubli maht. Selle kõrvalt sain kõik muud kasulikud tegemised ka tehtud, õigem oleks öeldud, et kõige muu kõrvalt sai trenn tehtud, sest trenn ei ole esimene prioriteet, seega väga edukas nädal. Ainus tõrvatilk meepotis on minu olematu unekvaliteet. Alateadvuses on stress järelikult lammutustööd tegemas. Aga: this too shall pass.

2 kommentaari “Workout Week 1.–7.02.2016

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.