Workout Week 12.–18.10.2015

12.–18.10.2015

Esmaspäev: Jooks Jõud Venitus + BodyPump. Mul pole ammu nii head trennipäeva olnud, kui oli esmaspäev. 🙂 Üle VÄGA pika aja olin tagasi oma lemmikkombot ehk JJV+BP tegemas. Jooksuosas käisime pundiga Tähtvere pool ja Jänese rajal. Viimased 2 km tegin kergelt tõusvas tempos, kuna pulss oli terve aja ilusti õiges tsoonis püsinud ja tahtsin siis katsetada, mis pühapäeval juhtuma võiks hakata. Hea jooks oli. Jõuosas traditsiooniliselt esmaspäeval ikka kerelihased. Erinevaid plankusid sai päris palju hoitud, mõned uuemad harjutused ka sees, mis tegid asja uueks ja põnevaks. Mulle meeldis. BodyPumpis sain jälle naaaatukene raskusi lisada ja kuigi kartsin, et olen pärast JJV-d juba väsinud, siis tegelikult powerit jäi veel ülegi. Õudselt hea trenn oli. Kokkuvõttes: megahea päev. Kooliasjadega sain ka kõvasti pinget maha ning seetõttu oligi mul nii palju aega, et 2 trenni teha. Mõnus!

Teisipäev: lihashooldus. Ehk puhkepäev. Seekord võtsime tennisepallid ka kasutusele, et taldu ja ülaselga lahti saada. Appikene. 😀 Valus, aga tõhus.

Kolmapäev: JJV. Kuna TYSKis oli samal päeval Sügisaeroobika ja meeeltult palju rahvast kergejõustikuhallis, siis jooksime esmalt pikemalt õues ja siis tegime lühikese kerelihaste osa lõppu. Väga meeleolukas jooks oli: igavusest võtsime kohe 2. kilomeetril Lossi tõusu ja siis tutvusime hämaras Toomemäe vaatamisväärsuste ja Tähtverega. Mõnus seltskond, mõnus ilm ja mõnus Tartu. 🙂 Kerelihastes sai Annettega naeru lõkerdada. Mis sa veel elult tahad. 😀

Neljapäev: BodyPump. Seljataga oli pikk päev (ja üldse pikad 7 nädalat kool…) ning meeletu väsimus oli sees. Tuju oli enne trenni ka kuidagi halb, kuigi põhjust selleks absoluutselt polnud. Ei tea. Trennis läks enesetunne ja tuju küll palju paremaks, aga nõrkus oli sees ja mingeid asju lihtsalt ei jaksanud normaalse raskusega teha. Järgmine päev andis seletust, miks nii oli.

IMG_3872
Pärnu

Reede: puhkus. Öösel sai selgeks, miks trennis nii nõrk olin. Kurk jäi meeletult valusaks ja külmavärinad kimbutasid. Ei saanud kooli minemata jätta, kuna oli tähtis päev. Õhtul sõitsin Saaremaale, sest ma ei nõustunud oma plaane katki jätma selle haigusekese pärast. Õigesti tegin.

Laupäev: puhkus. Tuli täita taustajõu olulist rolli.

IMG_3889
Imeline Kuressaare

Pühapäev: pikk jooks. Haigus oli kadunud ja jooksin Saaremaa 3 Päeva Jooksu rahvajooksul 16 km distantsi. Plaanis oli umbes 2 tunni kanti joosta ehk siis ligikaudselt 7 min/km tempos. Kohe stardist läks plaan täiesti vett vedama. 😀 Sattusin alates stardijoonest ühe naisega koos jooksma, kellega täpselt ühte sammu ja tempot tegime ning mõtlesin, et jookseks siis alguses vähemalt kellegagi koos. Lõppkokkuvõttes vedasin ta ühtlases 6:15 tempos lõpuni. Tore jooks ja veel toredam nädalavahetus oli. 🙂

IMG_3884

Kokkuvõttes: 7 h 34 min (neto: 6 h 40 min)

12.-18.10.15

Kokkuvõttes suutsin jälle uskumatult normaalse koguse trenni oma tihedasse nädalakavasse mahutada. Nädalaplaan sai täidetud ja puhkus Saaremaal oli niiiii mõnus. Eks näis, kui palju/vähe trenni järgmisesse hullumeelsesse nädalasse mahub. Midagi ikka. 🙂 Järgmisel nädalal kirjutan äkki 3 Päeva Jooksust ka.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.