Workout Week 8.–14.12.2014

Workout Week on igal pühapäeval ilmuv postitus, mis võtab kokku minu nädala treeningud.

Esmaspäeval tegin tavalise kombo: Jooks Jõud Venitus ja BodyPump. Jooksutrenn võttis tegelikult juba päris läbi. Tegime 3 jooksublokki, kokku 50 minutit, ja nende vahele 2 kerelihaste osa. Hea trenn oli. Pärast läksin BodyPumpi, kus tegin teist korda uut 92. kava. Vot seekord oskasin ma juba rohkem teha ja nautida ja nüüd meeldib mulle küll iga lugu. 🙂 Väga mõnus treeningõhtu sai kokku ja nii tugevat post-workout high’d (pärast trenni pilv? 😀 ) pole mul olnud juba tükk aega.

Teisipäev oli traditsiooniline puhkepäev ja käisin lihashoolduses. BodyPumpi uus kava ilmselgelt mõjub väga hästi, sest kogu keha oli eelmisest päevast kergelt kange, selg oli päris valus ning reie siseküljed ja tuharad tegid suisa põrguvalu. If it’s sore, it works.

Kolmapäev, oh see kolmapäev. TYSKi sisehallis toimusid mingid võistlused ja seega oli jooksurada pigem takistusrada, kus inimesed kõndisid, istusid ja niisama töllerdasid. Kui sa oled sportlane, kas pole iseenesest mõistetav, et sa ei istu jooksurajale maha?! Lisaks oli hallis ka meeletult palav. JJV oli tõeliselt raske: higi voolas ojadena, pulss oli kõrge ning jalalihased said korralikult läbi võetud. Sellel päeval oleks JJV-st täielikult piisanud, aga kuna mul oli BodyPump broneeritud, siis läksin sinna kohale. Uus kava meeldib jätkuvalt, aga kolmapäeval oli BP ikka väga raske ning jalalood olid täielik surm, sest eelmine trenn oli ka väga raske. Noh, raske õppustel, kerge lahingus. Ära tegin kõik ikkagi.

Neljapäeva hommik algas nagu ikka mõnusa YogaFunCiga ning lõppes mõnusa jõulupeoga.

Reede hommik algas jooksuga. Jooksul endal polnud häda midagi, kulgesin rahulikult mööda oma Tartu radasid. Aga: 1) pidin ligi 10 minutit enne õue seisma ja külmetama, kui mu Garmin oma satelliidid lõpuks üles suvatses leida; 2) selle ajaga jäätusin ma ära; 3) joostes hakkas soe, aga kuna kohati puhus päris korralik tuul, siis oli mul ikka külm; 4) lõpuks kommenteerisid mingis pargis töllerdajad mu tegevust ikka väga ebaviisakate sõnadega. Ohjah. 😀 Pole parata, vahel tuleb mingeid hulle päevi ka ette. Õhtul käisin järjekordsel jõulupeol.

Kuna jõulupidu kestis oodatust kauem ja lõppes alles varahommikul, siis sain vaevu 5 tundi magada ja läksin laupäevasesse BodyPumpi, nädala kolmandasse. Jumal tänatud, et ikkagi läksin, sest trenn oli mega ja enesetunne oli koju tulles 100x parem. Tegin kõik lood korralike raskustega ning õlaloos pingutasime Marisega koos kõik kätekõverduste kombinatsioonid sirgetel jalgadel ära. Vot see oli alles hea tunne. Kes teab 92. kava kombinatsiooni ning veel hantlite ja kangiga vaheosasid, siis aimab, kui raske see on. Seda parem oli aga tunne pärast trenni. 🙂

Laupäeval kasutasin järgmisi raskusi:

 • Soojendus: 5+5 kg kang
 • Kükid: 8,5+8,5 kg kang
 • Rind: 6+6 kg kang, viimane sett 7+7 kg kang
 • Selg: 7+7 kg kang, viimane sett 8,5+8,5 kg kang
 • Triitseps: 5+5 kg kang, 5 kg vabaraskus
 • Biitseps: 4,5+4,5 kg kang
 • Väljaasted: 7,5+7,5 kg kang
 • Õlad: 5+5 kg kang, 3+3 kg hantlid, päkkadel kätekad
 • Kõht: lisaraskuseta

Pühapäeval tegin puhkepäeva, kuna esiteks polnud mul aega, mida treeningusse investeerida, ja teiseks oli tunne kehas selline, et kulub üks päev puhkamist ära küll. Oleksin võinud taastava rattatrenni teha, aga kui homme ootab mind ees SUUR test ning üldse kogu järgmine nädal on üks hullumaja, siis kasutan aega maksimaalselt palju õppimiseks.


Kokkuvõttes: 9 h 45 min (neto: 8 h)

8.-14.12.14

Oli üks korralik trenninädal, millega võin täitsa kenasti rahule ka jääda, kuna suutsin vaatamata kiirele koolitööle elada ka sotsiaalelu ja teha trenni. Natuke üle nädala koolipingeid veel ning varsti saab blogimiskriis ka läbi ja ligikaudu 1,5 nädala pärast saate miskit huvitavamat lugeda. Ma lähen nüüd aga uuesti õppima, sest statistika on halastamatu ja materjali on veel oi-oi-oi kui palju…

5 kommentaari “Workout Week 8.–14.12.2014

  1. Kahjuks toimus minu puhul see takistusraja olukord TYSKis, kus enne võistlustel osalenud noorsportlased istusid raja peal. Nemad peaksid ju küll aru saama, et nii ei tehta…

   Meeldib

 1. Oh jah, viimasel ajal tundub, et üha vähem inimesi suudab teistega arvestada, käitutakse halvasti ja ollakse lihtsalt ebaviisakad. Miks??? Ma ei mõista.

  Igatahes….ma ikka ie jõua ära imestada, kui tubli sa oled. Kool, trenn, elu….wow, girl! Minul raskusi hakkama saada töö-trenn rutiiniga. 🙂

  Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.