Workout Week 31.12.2018–6.01.2019

Esmaspäev: 3-tunnine BodyPump. Traditsiooniline aasta lõpp trennisaalis. Ei ole kunagi see 180 minutit BodyPumpi kerge olnud, ei üllatanud ka sel korral erilise kergusega. Olen aastalõpu Pumpis käinud mõraga varbas, palavikuga – ühesõnaga palju lollusi teinud. Seekord olin oma aasta viimasest kergest haigestumisest taastumas ja enesetunne oli üpris okei. 1. tund oli kõige raskem, 2. tund muudkui venis ja 3. tund tegime lihtsalt kõik ära, mis Treener ütles. 😅 Viimane, neljas väljaastate lugu läks muidugi juba päris valusaks ja kõhulugude ajal lõid reied veel ikka täiega tuld. Korralik pekipõletus.

Teisipäev: trennivaba. Lihased olid päääääris valusad.

Kolmapäev: Jooks Jõud Venitus. Aastat alustasime kohe fartlekiga. Peab tunnistama, et mul oli päris raske. Ülesanne oli joosta väike püramiid ja kiiretes osades mitte pulssi üle 170 lasta. Üldiselt sain hakkama, kui viimase lõige lõpp välja arvata. Alustuseks 7 min sörki, kiirete osade vahel 5 min sörki. Püramiid ise oli selline: 5′ (5:42 min/km), 4′ (5:53 min/km), 3′ (5:40 min/km), 2′ (5:47 min/km) ja 1′ (5:18 min/km). Keskmine pulss kiiretes osades 162–169 bpm. Trenni lõpus tegime veel natuke harjutusi kerelihastele ja venitasime.

Neljapäev: trennivaba.

Reede: jooks + BodyPump. Väike soojendus jooksuhallis alla (7:16 min/km, 146 bpm) ja siis üks väike Pump. “Väike”. Treener jagas meile uue aasta soove, mina olin esimene, kes paberikese võttis, ja loomulikult sain endale selle soovi, mis soovitas igas loos kangile 1+1 kg lisada. Huuuh. 😅

  • Kükid: 6+6 kg kang
  • Rind: 7+7 kg kang, 3+3 kg hantlid
  • Selg: 7+7 kg kang, 5 kg ketas
  • Triits: 5 kg ketas, 2 kg hantel
  • Biits: 4,5+4,5 kg kang, 3+3 kg hantlid
  • Väljaasted: –
  • Õlad: 5+5 kg kang, 1+1 kg hantlid
  • Boonus! Väljaasted+õlad:
  • Kõht: –

Hea ja väga väsitav trenn sai.

Laupäev: pikk jooks. Alustasime jooksupundiga aastat kohe esimesel nädalavahetusel pikkade jooksudega, et valmistuda minu sünnipäevajooksuks 2. märtsil. Esimeseks korraks oli plaanis 1:15 teha. Öösel muudkui sadas lund ja ootasime korralikku lumes sumpamist, aga imekombel olid hommikul kell 10 linnas teed juba puhtaks lükatud. Kerge ja mõnus jooks oli. 7:15 min/km, 126 bpm – mul on tunne, et kell ei ühendunud pulsivööga, sest jooksudünaamikat samuti ei ole, ja mõõtis läbi varruka pulssi randmelt 🙄.

Pühapäev: trennivaba.

Kokkuvõttes:

Järgmisel nädalal on plaanis 4 trennipäeva – 1 Pump, 2 JJV-d ja 1 pikk jooks – ja 3 puhkepäeva, kuna reede õhtul olen hoopiski üht sündmust pildistamas. Sellel nädalavahetusel võtsin endale aega, et lihtsalt olla ja puhata – imeline tunne! Mõelda vaid, et niimoodi normaalsed inimesed elavadki. 😅

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.