Blogijate jõululoos: minu pakk

Sel aastal tõmbas Maris tervise- ja spordiblogijate Facebooki grupis käima jõululoosi. Reeglid olid lihtsad: paki minimaalseks väärtuseks valiti 10€ ja maksimaalse väärtuse võis valida igaüks ise. Posti pidi pakk saama hiljemalt 15. detsembril. Juba 12. detsembril piiksus minu telefon: Smartpost on saatnud teile paki. Ohoo. 🙂 Tatsasin rõõmsalt sellele järele.

Minu pakikeses peitus kolm armsat kingitust, mille üle ma tõesti väga rõõmus olen. Need olid täpselt sellised asjad, mida ma ise väga endale osta ei raatsiks. Kahjuks ma ei tea, kes mulle selle armsa pakikese saatis, aga kes iganes Sa olid: aitäh Sulle! 🙂

Aga vaatame siis paki sisse:

Esiteks peitus seal kaunis ja moodne helkurehe Eesti ettevõttelt Helk. Tegu on tõesti eredalt helendava ehtega, mille ma kohe oma talvejope külge kinnitasin. Ilus ja praktiline, ent selline asi, mida minusugune kooner endale lubada ei raatsi. Järgmisel hommikul oma teaduskonna uksest sisse astudes sain kohe ühelt kolleegilt komplimendi, et küll on alles kaunis asi minu jope küljes. Soovis teada, kust ma selle ostsin. Õnneks teadsin vähemalt öelda, et firma nimi on Helk ja Facebookist on nad täitsa leitavad.

Teiseks peitus pakis raamat. Raamat! 🙂 Jälle selline asi, mida raatsin osta ainult suurte allahindluste ajal (kui sedagi). Laura Lee Huttenbach “Elu enesega võidu”. Raamatu tagakaanel olev tutvustus tundus igal juhul väga põnev. Aega lugemiseks on muidugi napivõitu, pigem seda ei olegi. Selle raamatu kavatsen aga küll läbi lugeda. Peakski oma järgmise aasta puhkusegraafiku paika panema ja sinna kohe üles märkima: loe raamatuid! Alati on midagi muud teha, sest nagu ma ikka ütlen: viimased pool aastat mul igav olnud ei ole, välja arvatud see üks päev minu viimase seljavigastuse ajal. See oli esimene päev ca 200 päeva jooksul, kui mul oli igav. Vot selline elu. 😀 Hunt Kriimsilm ja tema üheksa ametit.

Kolmandaks oli seal ilus metallist valge suur süda. See on mõeldud ilmselt jõulukuuse külge riputamiseks, kuigi meie kodu (tulevasse) interjööri sobib see igal aastaajal. Kuuske meie kodus sel aastal ei ole ega tule, sest kuhu seda siia remonditsooni ikka panna on. Kohe pärast jõule hakkame ju jälle ehitama ja möllama. Kuna lumi murdis maha meie maja juures kasvanud kadaka, siis võtsin sealt oksi, panin vaasi ja riputasin ehte sinna külge rippuma. Nüüd on minul ka toas natuke pühade meeleolu. 🙂

Aitäh salapärasele jõuluvanale ja rahulikku pühadeaega meile kõigile!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.