Workout Week 26.06–2.07.2017

26.06–2.07.2017

Esmaspäev: puhkus. Taastusin eelmise pühapäeva võistlusest.

Teisipäev: kerge jooks. See oli maailma pikim ja tihedaim päev ning mõtlesin tükk-tükk aega, kas üldse jooksma minna. Lõpuks võtsin end kätte ja ikkagi läksin. Kell oli juba 22. Aga jooks oli imehea! 🙂 Kulgesin oma traditsioonilisel 6 km ringil jõe ääres ja Supilinnas. Ilm oli super ja enesetunne ootamatult hea (6:08 min/km, 147 bpm). Olen väga rahul, et läksin. Eriti järgmiste päevade “sündmusi” arvestades.

Kolmapäev: Jooks Jõud Venitus. Teistel oli kavas kerge jooks ja 1000m (!) väljaasteid ehk tavapärane suvine challenge staadionil, aga kuna mind ootas ees pulma pildistamine, ei saanud ma lihasvalust liikumatuid jalgu endale lubada. Tegin 30 min kerget jooksu (6:30 min/km, 146 bpm) ja peale 3 blokki harjutusi jalgadele: päka- ja sääreharjutused astmel, paarisharjutus reie tagaosale, 100 m väljaasteid, 2 kiirendust. See oli ka väga korralik trenn, millest tuhar 3 päeva valus oli. Pildistamistööd see ei seganud.

Ja sellega sai minu trenninädal otsa, sest juba plaanitud neljapäevane jooks Saaremaal jäi ära. Neljapäeva hommikul hakkasime Saaremaale sõitma, et reede hommikul olla kohe valmis pulma pildile püüdma, ning sinnasõidul jäin ma korralikult haigeks. 😦 Elasin need 2 päeva üle Coldrexi ja kurgutablettide toel. Pulm sai väga ekstreemsetes (tuul+vihm) oludes üles pildistatud ja ilmselt jäin ma seal veel haigemaks, aga minu asi oli lubatud töö ära teha, seejuures naeratada ja pruutpaarile mitte aimdust anda, et end kehvasti tunnen. Sain sellega valdavalt vist ka hakkama.

Teisipäeval, kolmapäeval ja eile pärastlõunal ja täna oleme terve päev härra Jooksjaga oma uues kodus remonti teinud. Ma isegi ei tea enam, mite suurt prügikotitäit riideid ja muud kola me sealt korterist välja oleme visanud, aga täna sai üks kaubikutäis lammutatud mööblit ja kottides kola ära viidud, aga korter eriti tühjemaks küll ei jäänud. Homme lähme uuele ringile ja äkki saab siis kunagi midagi sisukat ka korteriga ette võtta, sest peame sinna pommiauku kolmapäeval sisse kolima. 😀 Saab tulema põnev aasta ehitusprahi ja kastide otsas. Täna näiteks lõhkusin ühe seinatäie krohvi maha ja härra Jooksja lammutas 130-aastast seina, kust meie üllatuseks kümnete kilode kaupa mulda vahelt välja tuli. Milline “rõõm”. Ahjaa, ma olen ikka haige, palavikuga 37,7, ninaga, mis ei hinga, ja köhaga, mis läkastama võtab. “Hurraa”!

26.06–2.07.17

Kokkuvõttes: prooviks kuidagi terveks saada ja vaatab, kas ma kunagi ka trenni jõuan.

Advertisements

5 thoughts on “Workout Week 26.06–2.07.2017

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.