Workout Week 26.06–2.07.2017

26.06–2.07.2017

Esmaspäev: puhkus. Taastusin eelmise pühapäeva võistlusest.

Teisipäev: kerge jooks. See oli maailma pikim ja tihedaim päev ning mõtlesin tükk-tükk aega, kas üldse jooksma minna. Lõpuks võtsin end kätte ja ikkagi läksin. Kell oli juba 22. Aga jooks oli imehea! 🙂 Kulgesin oma traditsioonilisel 6 km ringil jõe ääres ja Supilinnas. Ilm oli super ja enesetunne ootamatult hea (6:08 min/km, 147 bpm). Olen väga rahul, et läksin. Eriti järgmiste päevade “sündmusi” arvestades.

Kolmapäev: Jooks Jõud Venitus. Teistel oli kavas kerge jooks ja 1000m (!) väljaasteid ehk tavapärane suvine challenge staadionil, aga kuna mind ootas ees pulma pildistamine, ei saanud ma lihasvalust liikumatuid jalgu endale lubada. Tegin 30 min kerget jooksu (6:30 min/km, 146 bpm) ja peale 3 blokki harjutusi jalgadele: päka- ja sääreharjutused astmel, paarisharjutus reie tagaosale, 100 m väljaasteid, 2 kiirendust. See oli ka väga korralik trenn, millest tuhar 3 päeva valus oli. Pildistamistööd see ei seganud.

Ja sellega sai minu trenninädal otsa, sest juba plaanitud neljapäevane jooks Saaremaal jäi ära. Neljapäeva hommikul hakkasime Saaremaale sõitma, et reede hommikul olla kohe valmis pulma pildile püüdma, ning sinnasõidul jäin ma korralikult haigeks. 😦 Elasin need 2 päeva üle Coldrexi ja kurgutablettide toel. Pulm sai väga ekstreemsetes (tuul+vihm) oludes üles pildistatud ja ilmselt jäin ma seal veel haigemaks, aga minu asi oli lubatud töö ära teha, seejuures naeratada ja pruutpaarile mitte aimdust anda, et end kehvasti tunnen. Sain sellega valdavalt vist ka hakkama.

Teisipäeval, kolmapäeval ja eile pärastlõunal ja täna oleme terve päev härra Jooksjaga oma uues kodus remonti teinud. Ma isegi ei tea enam, mite suurt prügikotitäit riideid ja muud kola me sealt korterist välja oleme visanud, aga täna sai üks kaubikutäis lammutatud mööblit ja kottides kola ära viidud, aga korter eriti tühjemaks küll ei jäänud. Homme lähme uuele ringile ja äkki saab siis kunagi midagi sisukat ka korteriga ette võtta, sest peame sinna pommiauku kolmapäeval sisse kolima. 😀 Saab tulema põnev aasta ehitusprahi ja kastide otsas. Täna näiteks lõhkusin ühe seinatäie krohvi maha ja härra Jooksja lammutas 130-aastast seina, kust meie üllatuseks kümnete kilode kaupa mulda vahelt välja tuli. Milline “rõõm”. Ahjaa, ma olen ikka haige, palavikuga 37,7, ninaga, mis ei hinga, ja köhaga, mis läkastama võtab. “Hurraa”!

26.06–2.07.17

Kokkuvõttes: prooviks kuidagi terveks saada ja vaatab, kas ma kunagi ka trenni jõuan.

Advertisements

5 thoughts on “Workout Week 26.06–2.07.2017

  1. Head paranemist ja kindlasti võiksid kinnisvarasaagast (kuidas lõpuks kodu valisite jms) pikemalt kirjutada.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s