Workout Week 21.–27.11.2016

21-27-11-2016

Esmaspäev: puhkus. Lendasime Hispaaniast koju tagasi.

Teisipäev: BodyPump. Kuna juba kaks trennivaba päeva oli seljataga, otsustasin teisipäeval ühe korraliku BodyPumpi teha. Vägagi korralik trenn sai, kasutusel kavad 84–87.

Kolmapäev: Jooks Jõud Venitus. Lõigutrenni päev. Soojenduseks 15 min sörki, millele järgnes kerge võimlemine ja mõned jooksuharjutused ja lahtijooksud. Edasi läksime hästi põneva ülesehitusega lõigutrenni juurde. 2 lõigublokki, kumbki 10 min pikk ja vahele 7 min sörki. Lõigublokkideks jagunesime kolmeliikmelisteks meeskondadeks. Esimeses jooksime 400 m lõike ja teises 200 m lõike. Loogika oli mõlemas sama: samal ajal kui üks lõigutab, teised sörgivad, siis läheb teine lõiku jooksma ja esimene ja kolmas sörgivad ja siis läheb kolmas lõigutama ja esimene ja teine sörgivad. Ring jätkub senikaua kuni 10 min otsa saab. Täitsa intensiivseks kiskus ja kokkuvõttes läks aeg ruttu ja oli huvitav trenn. Teeks sellist teinekordki hea meelega.

Neljapäev: puhkus. 

Reede: BodyPump. Olin eelmisel ööl maganud üle 9 tunni ja pärast tööd magasin veel 2 tundi. Kui äratuskell helises, et õhtusesse trenni minema hakata, ei saanud ma midagi aru ja oleks hea meelega edasi maganud. Trennis tundsin end lihtsalt väga nõrga ja väsinuna. Mitte midagi ei jaksanud teha. Ilmselt mingi haigusevimm oli sees. Ega ime pole, kui töö juures on peaaegu kõik haiged.

Laupäeval magasin 11 tundi ja ärkasin kergelt tatise olemisega. Tegin trennivaba puhkepäeva.

Pühapäev: pikk jooksumatk. Enesetunne oli päris hea ja rõõmuga seadsin sammud TYSKi poole, et sealt koos pundiga meie jooksumatk ette võtta. Järgisime 5+5 minutit süsteemi: 5 min jooksime, 5 min kõndisime. Pulsivöö viskas peale patarei vahetust vähem villast, aga tundub, et vöö on oma aja ära elanud. Aga noh, saame hakkama. Ilm oli mõnus, kui kohatine tuul välja arvata, seltskond suurepärane ja aeg tõesti lihtsalt lendas. Teinekordki, sõbrad, teinekordki! 🙂


Kokkuvõttes:

21-27-11-16

Järgmisel nädalal… ma ei teagi, pean oma märkmiku lahti võtma ja planeerima hakkama. 🙂 Ilmselt midagi enneolematut ei tee, ikka JJV-d, BodyPump ja prooviks nädalavahetusel jooksma ka jõuda. Pekist Priiks sellel aastal küll plaanis pole, kuid oma pundiga plaanime ise ühe ägeda Jõulusöömale lõpp ürituse teha. Omas tempos, oma asukohas, oma distants. Sounds like a plan. Seega natuke oleks hea enne keha pikaks maaks harjutada, et mitte lihaseid ja liigeseid liialt šokeerida.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.