Reebok Fitness Festival 2014

Laupäeval, 25. oktoobril käisin Marisega Tallinnas Reebok Fitness Festivalil. Trenne jätkus hommikul kella 10st kuni õhtul kella 16ni, ilma pausideta tegin trenni 4 tundi ja 20 minutit, vett kulus väga mitu, liitrit kokku põles ära 1660 kcal ja erinevates trennides tegin kokku umbes 150 (!!!) burpeed! Oli VÄGA korralik trennipäev. 🙂 Räägin natuke pikemalt.

PS! Kahjuks olin paha blogija ja ei teinud ise peaaegu üldse pilte. 

Reebok Fitness Festival

Hommikul oli äratus väga varajane – kell 6 – ja kell 7 hakkasime juba Tallinnasse sõitma. Tundus väga vara, aga kokkuvõttes jäi parajalt aega registreerumiseks, asjade ärapanemiseks ja ringi vaatamiseks. Iga osaleja sai Reebokilt väikse kingikoti, kus oli igasugust reklaami, aga ka ajakiri Kilo&Kalor, suur veepudel, FatBurner spordijook, Pai smuuti ja Alpro Soya jook. Kulusid päeva jooksul ära küll.

Foto: J. Laigo
Foto: J. Laigo

Esimene trenn oli BodyART, mis meenutab mingis mõttes joogat ja pilatest. Oli üpris keeruline, sest tehtud sai igasuguseid veidraid poose ja süvalihased pidid kogu aeg tööd tegema. Treener Alexa Le oli väga tore ja jättis hea mulje. Soojenduseks kogu sisukale päevale sobis see treening väga hästi. 

Järgmisena tuli Jessica Exposito Fun&Easy Dance. Esialgu ei plaaninud ma sinna üldse minna, aga kuna mul oli enne järgmist trenni päris palju aega, siis kasutasin seda ikka treenimiseks. Tantsulõvi ma jätkuvalt pole ja kõik need pöörded ja sammud olid mulle päris keerulised. Treener iseenesest oli jällegi väga energiline, positiivne ja meeldejääv. Poole tunni pealt tulin ära, kuna mind ootas järgmine trenn.

Foto: Crossfit I&M FB leht
Foto: Crossfit I&M FB leht

Crossfit! Sinna tahtsin kindlalt minna. Kell 11.30 andsid tundi Tallinna Crossfit boksi inimesed. Esmalt tegime natuke soojendust: 3 ringi 20 hüpet hüppenööriga, 10 kätekõverdust, 10 istessetõusu ja 10 jumping jacki ja harjutasime seejärel tehnikat. Edasi asusime WOD juurde: 10 minutit AMRAP, kus tuli teha 25 hüpet nööriga, 15 istessetõusu, 10 burpeed ehk kosmonauti ja 5 sangpommi hoogu. Mina jõudsin teha peaaegu 6 ringi, päris hea minu arvates. 🙂 Väga tore trenn oli, mulle väga meeldis.

Ma niisama keskendunud. :D Foto: Crossfit I&M FB leht
Ma niisama keskendunud jumping jackse tegemas. 😀 Foto: Crossfit I&M FB leht
Teine CF trenn vasakul, esimene paremal.
Teine CF trenn vasakul, esimene paremal.
Foto: J. Laigo
Foto: J. Laigo

Pärast seda läksin otse Blasti, mis kujutas endast kõrge intensiivsusega lihasvastupidavustrenni. Blast ei olnud minu lemmik, aga noh, otseselt millegi üle vinguda ka ei saa. 😀 Lätlastest treenerid olid tõelised energiapallid ja andsid endast maksimumi. 

Sealt suundsin ÜKT-sse ehk üldkehalisse treeningusse. Tegime ära soojenduse ja siis hakkasid treenerid pigem meid juhendama ja ise seeriaid kaasa ei teinud. Tegime 40 sekundilisi seeriaid, 20 sekundiliste pausidega. Iga hajutust oli 3 raskusastet ja seeriat korrati 4 korda. Ükski treener minu kohta midagi halba ei öelnud, parandama ei tulnud ja ainult soovitas üks kord kõige raskemat versiooni kükkidest teha. 🙂 Olin vist tubli? Kahjuks pidin jälle poole pealt järgmisesse trenni ära ruttama…

Jälle Crossfit! 😀 Seekord CrossFit Tartu treenerite Sille ja Aini juhendusel. Mulle meeldis ausalt öeldes nende trenn rohkem ja mitte ainult sellepärast, et nad Tartust olid. 😉 Tehnikat seletasid nad rohkem ja soojendus oli ka huvitavam. Lõpuks asusime WOD juurde: esimeses ringis tegime 25 hüppenöörihüpet, 5 burpeed, 10 sangpommihoogu ja 15 istessetõusu, edasi sama ring alates burpeedest kuni 8 minutit täis sai. Jõudsin kokku teha 5 ringi ja veel 5 burpeed. Kuidagi läks aga kõigil teistel kõrvust mööda, et igaüks pidi oma ringe lugema ja mina olin ainus, kes oma tulemust täpselt teadis. Minust kiirem oli vist ainult 1 inimene, vähemalt nii palju, kui ma jälgida suutsin. Teised panid oma tulemused umbes kirja (ma natuke kahtlen nende õigsuses). Aga kindlasti oli see trenn minu päeva nael. 🙂 Tubli tulemuse eest sain kingiks käepaela. Nii armas neist. 🙂

Soojendus tiimiga. Foto: Crossfit I&M FB leht
Soojendus tiimiga. Foto: Crossfit I&M FB leht

Tegin umbes 5-minutilise pausi, sõin banaani ja smuutit ning jooksin edasi juba poole peal olevale H.E.A.T ehk HIIT-treeningule, mida juhendas Egle Eller-Nabi. Tegemist on põhimõtteliselt jälle kõrge intensiivsusega intervalltrenniga, mis oli üles ehitatud kolmeste seeriatega, igaüks 45 sekundit pikk, vahel 30 sekundilised taastumisharjutused. Päris raske oli, eriti teha veel kätekõverdusi ja hoida veel plankusid. Aga selline väga struktureeritud ülesehitus täpsete seeriatega mulle meeldis, sest midagi keerulist polnud ning tundi oli kerge jälgida. 🙂

Foto: J. Laigo
Joonejooksude ajal hüppeid tegemas. Foto: J. Laigo

Pärast HIITi oli aeg päeva viimaseks ehk 8. trenniks: CardioTQ. Lootsime aeroobset kergemat trenni, aga saime põhimõtteliselt midagi, mis meenutas väga BodyAttacki ehk jälle palju hüppeid, jooksu ja kiiret muusikat. Väikses saalis oli selleks ajas õhk nii paks, et kirves oleks võinud õhus rippuda, oli palav ja hingata polnud mitte midagi. Higi voolas ojadena ja trenni lõpuks oli ikka MEGAhea tunne.

Foto: fitness.ee
Viimane trenn. Foto: fitness.ee

Edasi rullimisime natuke lounge-alas, käisime kiiresti pesus ära ja hakkasime Tartu poole tagasi sõitma. Hea, et mul mitu banaani kaasas oli, muidu oleksin vist küll läinud ja endale mingit valmistoitu ostnud. 😀 Terve tee jutustasime päevast, trennist ja üldse niisama. Selle üritusega sai end jälle korralikult ületatud. Kokkuvõttes oli üks väga tore päev, mida nautisin täiel rinnal ja mis jääb kindlasti koos oma järgmiste päevade lihasvaluga veel kauaks meelde. 😉

20 kommentaari “Reebok Fitness Festival 2014

   1. Nii Pirjo kui ka see keegi “A.kas”- Kas te ei tea, et kui inimene teise kohta midagi halvasti ütleb, siis alateadlikult ütleb ta seda tegelikkuses enda kohta/iseendale. Ehk siis on teil endal madal enesehinnang ning mingid veidrad kinnisideed oma keha kohta ning proovite kuidagi maru närusel moel seda Margitit maha tehes tõsta. Kahju teist kohe.
    Margit- las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi. Super tubli oled! 😉

    Meeldib

    1. A.kas vastas vist oma kommentaariga Pirjole, mitte mulle. 🙂 Aga sul on õigus: see, mida ütleb teise kohta, peegeldab paljuski sinu olemust ja hinge.

     Meeldib

 1. Heh….Pirjo kommentaar on küll veider….”kelhaiselt/visuaalselt oled nagu priskem”??? Mis mõttes? Kellest/millest priskem???

  Minu arvates näed sa küll kena välja. Tahtsngi kommenteerida, et sinu kehahoiak on väga kena, ilus, pikk ja sirge 🙂

  Neli tundi trenni??? Wow, girl! 🙂 Väga tubli! Piltide pealt on näha, et täitsa korralik koormus oli, sest ma olen ikka harjunud nägema Sind fotodel naeratamas. aga seekord oled päris tõsine – eks selline ongi burpeed`e mõju inimestele 😀

  Igatahes, jätka samas vaimus 😉

  Meeldib

 2. Wow, missugused reaktsioonid, nagu ma oleks kedagi maha teinud, wow..no ega enam ei julgegi kommenteerida. Avaldasin ainult oma arvamuyst, ilma igasuguse pahatahtlikuseta.
  Ja, Margit, ole ise ka kenam, nagu su viimane insta kommentaar, et f.ck you, tänan, väga kena sinst, kui sa mu kommentaari süvened siis pole ma midagi erilist öelnud, saad ise ka aru kui über su vastu reaktsioon oli.

  Meeldib

  1. Kindlasti ei öelnud ma f*ck you, sest see oleks ülimalt ebaviisakas, vaid zero f*cks given ehk siis et see kommentaar ei puudutanud mind ja ei läinud mulle korda. Need on 2 eri väljendit. Polnud suunatud sinu kui isiku pihta. Kui said valesti aru, siis palun vabandust, nii ei olnud mõeldud.
   Sinu arvamus on avaldatud, ma avaldan kõik kommentaarid, mis blogisse tulevad. Sõnavabadus on siin kõigil olemas. Kas mingit konkreetset kommentaari peetakse sotsiaalset vastuvõetavaks ja kuidas reageeritakse, pole minu otsustada.
   Ja ma ei ütleks, et mu reaktsioon oli “über”. Minu reaktsioon Instagramis oli peegeldus sellest, et kunagi oleks ma selle südamesse võtnud, et keegi ütleb mulle priske, aga enam see mulle korda ei lähe. Nii lihtne see kõik ongi. Ise aga ma kellelegi nii ei ütleks, sest minu arvates pole see kena. 🙂

   Meeldib

 3. Kuule, rahune nüüd, saan aru et sa oled tundlik selles osas, ma ei näe kuskil mingit jubedat solvangut..ma lihtsalt ütlesin kuidas sind näen ja oma arust veel ütlesin, et kena ja armas.
  Pole vaja nii leili minna, nii sina kui teised siin.

  Meeldib

 4. Loomulikult, oled rahulik:-) enam kunagi ei kommenteeri sinu blogi, ka minu sobrad mitte. Loomulikult, ei hakka me siin mingeid arvamusi esitama, kena päeva sulle ka:-)

  Meeldib

 5. Pirjol on vistt “that time of the month” 😀
  Aga sina oled jube tubli ja sul tundub olevat meeletult suur tahtejoud!

  Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.