KĂ€tte on jĂ”udnud jĂ€rgmise nĂ€dala teisipĂ€eva Ă”htu ja alles nĂŒĂŒd jĂ”uan ma nĂ€dala kokkuvĂ”tet kirjutama⊠Oijah. Kiire aeg on olnud. VĂ”tame eelmise nĂ€dala trennid kokku.

EsmaspĂ€ev: Jooks JĂ”ud Venitus. Kerelihaste pĂ€ev. Alustuseks kerge pool tunnike jooksu alla nagu ikka (7:21 min/km, 142 bpm). Pulss hakkab kenasti kuskile normaliseeruma, aga tunne joostes on ikka selline⊠jĂ”uetu. đ Tavaline aasta lĂ”pu seis pĂ€rast maratoni uuesti rajale naasmist, seega ma vĂ€ga ei muretse. Joosta on ikka tore. PĂ€rast tegime kenasti kerelihastele suunatud ĂKEt, sisehallis loomulikult. ĂKE on tĂŒĂŒtu, aga Ă”nneks on mul punt ja Treener. Ăksi ei viitsiks seda ikka ĂŒldse teha, kuigi ilma sĂŒgis-talvise lihastreeninguta just vĂ”istlushooajal kaua ei kesta.
TeisipÀev: BodyPump. LÔpuks hakkasin uuest kavast natuke sotti saama, mulle tÀitsa meeldib see kava. VÀhemalt see variant, mida Maris meile teeb. Raskustega olen ikka veel tagasihoidlik, kuna ei tunne ei keha ega vaimuga, et tahaks vÀga hullu panna. Praegu pole see aeg. MÔÔdukas pingutus on igati okei.
KolmapĂ€ev: Jooks JĂ”ud Venitus. Alakeha pĂ€ev. Kerge jooks Ă”ues möödus juba tĂ€iesti Ă”htupimeduses, samas sisehallis jooksmist pĂŒĂŒaks nii kaugele edasi lĂŒkata: tuleb seal ju teha suur osa oma jooksutrennidest novembrist kuni aprilli keskpaigani. (7:02 min/km, 145 bpm) ĂKE osas keskendusime alakehale ehk jalgadele ja tuharale: vĂ€ljaasted, kummilindiga “astumised”, puusatĂ”sted, jalatĂ”sted. Ega see kolmas pĂ€ev jĂ€rjest (lihas)trenni kunagi kerge pole, aga ĂŒllatuslikult midagi hullu ka mitte. đ
NeljapÀev: trennivaba. KÀisin hoopis sÔbrannaga vÀljas söömas. VÀga mÔnus on vahepeal toredalt ka aega veeta. Eriti kui on nii tore vestluskaaslane.
Reede: BodyPump. Algas Saaremaa 3 pĂ€eva jooks, aga juba kolmandat aastat jĂ€i minul see vahele. JĂ€rgmine aasta on plaanis see siiski ette vĂ”tta. Ăhtul kĂ€isin hoopis Pumpis, mida andis asendustreener. Saime kava teha natuke teistmoodi ja mul oli kohati juhe ikka ĂŒpris koos, seega vahepeal ikka puterdasin seal korralikult. Kui oled juba natuke harjunud ĂŒhtmoodi kavaga, siis teistmoodi ajab asjad pĂ€ris sassi. Aga pole hullu, trenn sai tehtud.
NĂ€dalavahetusel plaanisin korra jooksmas kĂ€ia, aga kuna meil oli ÀÀrmiselt intensiivne remondinĂ€dalavahetus ja mĂ”lemal pĂ€eval saime alles 22â23 vahel magama, siis polnud ĂŒleliigset energiat, mida jooksurajale viia. VĂ€hemalt sai pĂ€ris palju remonti jĂ€lle tehtud. LĂ”pp paistab. Vist.
KokkuvÔttes:

Off-seasoni kohta tĂ€iesti okei nĂ€dal. Ma ĂŒldse ei pĂ”e, et soovitud 5 trennipĂ€eva asemel tuli 4. Kui mitte praegu viilida, siis millal veel? đ















