Food Friday postitustes jagan ma oma reedest menüüd. Tervislik või mitte: kirja saab pandud kõik.
Täna olen olnud natuke tõbine, kõht on vahelduva eduga alates pärastlõunast valutanud ja õhtul lisandus veel ka iiveldus. Üritasin ikka natuke täna süüa ka, kui end natuke paremini tundsin. Loodan homseks ikka enam-vähem terveks saada, kuna lubasin ühel sünnipäeval osaleda.
Hommikusöök: kell 9
- keefir
- piim
- kaerahelbed
- kaerakliid
- maasikad
- viinamarjad
- 2 tl pruuni suhkrut
Lõunane vahepala: kell 13
- 1 kurk
- pool tomatit
- natuke juustu
- väike tükk suitsulatikat
Vahepalad: kell 16 ja 17
Just siis, kui olin korraliku lõunasöögi valmis saanud, hakkas olemine kehvemaks muutuma. Koeraga jalutades pidin lausa mitu korda seisma jääma ja kõhtu kõveras hoidma. Saa nüüd siis aru, mis minuga toimub. See nädal on möödunud sellist rasket ja mitte just ülitervislikku toitu süües ja keha vist protestib tõsiselt. Või olen mingi pisiku üles korjanud?
Suutsin kuidagi ühe küpse banaani ära süüa ning hiljem veel 2 õuna.
Õhtusöök: kell 18
Pärast puuviljade kallal näksimist ja diivanil pikutamist andis valu järele ja tuli natuke isu tagasi ning õnnestus isegi õhtusööki süüa.
- väike tükk röstitud kana
- riis köögiviljadega
Pärast trenni: kell 21.45
Kella 20 ajal tundsin end juba üpris inimese moodi. Suure hurraaga läksin õue jooksma. Oli mõnus jooks imeilusas õhtupäikeses. Koju naastes tundsin aga iiveldustunnet, mis saadab mind ka veel praegu. Pressisin siiski trennijärgse eine endale kuidagi sisse.

- pakk kohupiima
- 2 tl pruuni suhkrut
- 3 tl tumedat kakaopulbrit
- piim
- maasikad
Vot selline oli minu päev. Homme on mul plaanitud väga tihe tegutsemisplaan ning loodan, et korralik ööuni aitab mul ruttu terveks saada. Kui ma ei saa juba kolmandat aastat järjest sõbranna sünnipäevast osa võtta, on ikka nadi lugu küll. 😦
ajasid suitsulatika isu peale
MeeldibMeeldib
Millist kohupiima sa tavaliselt sööd?
MeeldibMeeldib
Ausalt öeldes vahetub see tihti. Enamasti rasvatut, aga ka Tere 5%, ricottat, maitsestamata kohupiimapastat. Mida poes on ja mis pole hingehinnaga. 🙂
MeeldibMeeldib