Autor

Tere!

Minu nimi on Margit ja ma olen Ida-Viru juurtega neiu Tartust. Kuna ma armastan sporti, siis eelkõige sellel teemal ma siin ajaveebis kirjutangi.

Kui sa tahad teada, miks ma oma blogiga esialgu alustasin, kliki siia. Võrreldes blogi algusaegadega on aga minu ajaveebi fookus ja teemad veidi muutunud. Kaalulanguse ja LCHFi blogist on saanud pigem treeningutest ja aktiivsest tasakaalustatud eluviisist kirjutamise koht. Kui sa tahad lugeda minu kaalulugu ehk seda, kuidas ma paksuks läksin, kliki siia. Ja kui sa tahad veelgi rohkem teada, leiad lisainfot kategooriast “Minust”.

See blogi/veebileht on eelkõige minu koht oma tegemised ja mõtted kirja panna, samas ka püüe olla hea eeskuju ning suunata inimesi tervislikuma ja jätkusuutlikuma elustiili poole. Blogilugejad annavad mulle palju motivatsiooni, tuge ning häid ideid. Kommentaarid ja tagasiside on vägagi teretulnud ning ma hindan neid kõrgelt.

Blogi pealkiri “Nourish, Train & Flourish” (tõlkes: Toida, Treeni ja Õilmitse) tähendab mulle väga palju. Esiteks: toida oma keha tõelise, kõrgekvaliteedilise toiduga. Teiseks, treeni ja ela üldiselt aktiivset elu. Veeda aega värskes õhus, liigu igapäevaselt, kas või veidi lühikesel jalutuskäigul. Lõpuks: õilmitse. Õilmitsemine pole mingi kauge tuleviku eesmärk! Õilmitse iga päev. Sära, kiirga head energiat, ole ilus inimene! 🙂

Ma tõesti loodan, et see veebileht on Sulle kasulik.

NB! Kuni 2014. aasta juunini oli lehekülg ingliskeelne. Seetõttu on varasemad postitused kirjutatud inglise keeles. 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.