Autor

Tere! Margit

Minu nimi on Margit Partei ja ma olen 24-aastane Ida-Viru juurtega neiu Tartust. Kuna ma armastan sportii, siis eelkõige sellel teemal ma siin ajaveebis kirjutangi.

Kui sa tahad teada, miks ma oma blogiga esialgu alustasin, kliki siia. Võrreldes blogi algusaegadega on aga minu ajaveebi fookus ja teemad veidi muutunud. Kaalulanguse ja LCHFi blogist on saanud pigem treeningutest ja aktiivsest tasakaalustatud eluviisist kirjutamise koht. Kui sa tahad lugeda minu kaalulugu ehk seda, kuidas ma paksuks läksin, kliki siia. Ja kui sa tahad veelgi rohkem teada, leiad lisainfot kategooriast “Minust”.

See blogi/veebileht on eelkõige minu koht oma tegemised ja mõtted kirja panna, samas ka püüe olla hea eeskuju ning suunata inimesi tervislikuma ja jätkusuutlikuma elustiili poole. Blogilugejad annavad mulle palju motivatsiooni, tuge ning häid ideid. Kommentaarid ja tagasiside on vägagi teretulnud ning ma hindan neid kõrgelt.

Blogi pealkiri “Nourish, Train & Flourish” (tõlkes: Toida, Treeni ja Õilmitse) tähendab mulle väga palju. Esiteks: toida oma keha tõelise, kõrgekvaliteedilise toiduga. Teiseks, treeni ja ela üldiselt aktiivset elu. Veeda aega värskes õhus, liigu igapäevaselt, kas või veidi lühikesel jalutuskäigul. Lõpuks: õilmitse. Õilmitsemine pole mingi kauge tuleviku eesmärk! Õilmitse iga päev. Sära, kiirga head energiat, ole ilus inimene! 🙂

Ma tõesti loodan, et see veebileht on Sulle kasulik.

NB! Kuni 2014. aasta juunini oli lehekülg ingliskeelne. Seetõttu on varasemad postitused kirjutatud inglise keeles. 

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s